Hyr

Vlerësimet e klientëve

Jam shume e kenaqur nga Eshopwedrop!Deri me tani e kam perdorur per disa pororosi qe kam blere nga UK, eshte fantastike te porosisesh dicka qe deshiron online dhe tet vije brenda 3 ditesh, nje super bravo per sherbimin, korrektesen.

Elda

Shërbim i mirë, i shpejtë dhe i sigurt. Për fat të keq, fotot që merren në magazinat në Mbretërinë e Bashkuar janë të një cilësie shumë të dobët. Mund të dallosh disi pakon, por jo dërguesin, të dhënat e marrësit, asgjë! Mendoj se është e nevojshme të rregullohet procedura e marrjes së fotove dhe pastaj çdo gjë do të ishte e nivelit 5 yje.

Sergej

Jam një klient i rregullt i këtij shërbimi. Është mjaft i mirë dhe i lirë. Për fat të keq, ndonjëherë ndodhin vonesa në magazinat e Origjinës.

Giedrius

Jam një nga përdorueset e para të këtij shërbimi. Deri tani, çdo gjë ka shkuar shumë mirë. Këtë shërbim ma rekomanduan miqtë dhe të afërmit. Megjithatë, lista e re e tarifave më vë në dyshim nëse ia vlen ta përdorësh këtë shërbim.

Elžbieta

Faleminderit për këtë mundësi për të blerë online jashtë shtetit dhe për shërbimet e shpejta të shpërndarjes. Jeni të mrekullueshëm! I uroj fat të gjithë ekipit.

Gintarė

Jam shumë i kënaqur me shërbimin e EshopWedrop. Jam duke përdorur adresën e blerjeve në Gjermani, Angli dhe Francë. Nuk e kam përdorur ende adresën në Poloni. Dizajni i faqes zyrtare të internetit është mjaft i mirë. Aty mund të shohësh statusin e pakos, transferimin nga Magazina e Origjinës. Edhe vendi për tërheqjen e pakove - Flagship, në Tiranë - është shumë i përshtatshëm. Punë e paqme!!!

Romas

Është hera e parë  që përdora  një shërbim ndërmjetës për dorëzimin e pakove nga jashtë shtetit dhe jam e impresionuar! Është i thjeshtë, i shpejtë dhe i lirë! Më pëlqeu që mora informacione të hollësishme nga ekipi, sidomos kur pranuan pakon (madje të shoqëruar edhe me foto!), kur u dërgua për në Lituani, kur mbërriti në Lituani (brenda 3 ditëve!) dhe kur e nisën për të ma sjellë mua. Tashmë do ta përdor EshopWedrop më shumë se një herë.

Žydrūnė

Pasi pashë reklamën tuaj, mendova menjëherë të bëja një porosi. Nuk ka gjë më të mirë se të jesh në gjendje të bësh blerje rehat dhe njëkohësisht të kursesh. Në faqen zyrtare mund të gjeni një listë mjaft të mirë ku sugjerohen emra të dyqaneve nga ku mund të blini online! Pa dyshim që do vazhdoj ta përdor shërbimin tuaj. Faleminderit!  

Maria

A ka ndonjë mënyrë më të mirë se kaq për t’ia lehtësuar jetën të dashuruarve pas blerjeve online? ... nuk e besoj! Super!

Nora

E rekomandoj EshopWedrop!!! Një mënyrë e shkëlqyer për të dërguar mallra në Estoni, me një çmim të arsyeshëm dhe shumë shpejt. Kanë një mbështetje të madhe ndaj klientit sepse nuk të lënë në baltë po pate ndonjë problem apo po të lindi ndonjë pyetje. Do vazhdoj të porosis dhe ja rekomandoj edhe miqve të mi. Faleminderit dhe gjithë të mirat për të ardhmen!

Merike

Më parë, nuk arrija të bëja blerje nga dyqanet online sepse nuk dërgonin në Estoni, por tani e kam gjetur zgjidhjen dhe jam shumë e kënaqur – dhe për më tepër, me një çmim shumë të arsyeshëm!

Nele

Faleminderit EshopWedrop për një punë shumë të mirë! 

Māris

Faleminderit EshopWedrop! E mora pakon shumë shpejt dhe pa asnjë lloj pengese. Komunikimi me klientin shumë i mirë.

Tomass

Uau, vetëm brenda 5 ditëve dhe pakoja nga Mbretëria e Bashkuar më erdhi në duar! Jam tashmë në porosinë time të katërt dhe pa asnjë pendim.

Lauris Matiss

Shërbim i shkëlqyer, staf i përgjegjshëm dhe dorëzimi shumë i shpejtë. Çdo gjë bëhet në mënyrë korrekte. Kam dërguar shumë pako nëpërmjet kësaj kompanie dhe asnjëherë nuk kam ngelur e zhgënjyer. Vazhdoni kështu dhe shpresoj që me magazinën në Shtetet e Bashkuara të dilni të parët për nga shërbimi i shpërndarjes dhe disponueshmëria.

Kristīne
Shkruani një koment

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

UK Move Banner - 2
UK Move Banner - 2
Ju lutemi prisni derisa ne do të vërtetojmë kodin tuaj Postar