Hyr
4.6
2019-04-17

Uljet e prillit 2019

A e dini se në Europë dhe SHBA kanë nisur tashmë ULJET e sezonit të pranverës?

Markat më të mira si ASOS, Victoria’s Secret, Next, John Lewis, Ralph Lauren dhe shumë të tjera, po shesin artikujt tuaj të preferuar me çmimet më të ulëta, deri në 80% ULJE!! Ne sjellim markat tuaja të preferuara në Shqipëri!

Interesante, apo jo? E dimë! Prandaj, na lini t’ju tregojmë sa e lehtë është të kurseni gjatë blerjeve të sezonit të pranverës!

EshopWedrop është një shërbim i shpejtë shpërndarjeje që ju sjell blerjet tuaja online nga Europa dhe SHBA-ja, në Shqipëri, drejt e në derën tuaj, për kosto transporti që fillojnë nga vetëm 1080 lekë!

Mjafton të ndiqni hapat e mëposhtëm:

  • Kryeni blerje online sa të dëshironi nga markat tuaja të preferuara në Europë dhe SHBA.
  • Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, në vend të adresës së shtëpisë, shënoni adresën tuaj personale postare EshopWedrop.
  • Më pas EshopWedrop bën punën e tij dhe jua dërgon pakot në adresën që ju dëshironi ose në një pikë shpërndarjeje në Shqipëri.

Kemi edhe më shumë surpriza për ju!

Regjistrohuni sot për t’u pajisur me adresat tuaja EshopWedrop dhe përfitoni FALAS dërgesën e parë nga EshopWedrop! *Aplikohen Termat & Kushtet

Ofertat më të mira të prillit:

Modë
ASOS - up to 70% OFF
New Look - up to 80% OFF
Matalan - up to 40% OFF
House of Fraser - up to 50% OFF
Nelly - up to 70% OFF
Tahari - up to 50% OFF
Forever 21 USA - up to 50% OFF
J.Crew Factory - up to 60% OFF
Macys - up to 20% OFF
Ralph Lauren - up to 30% OFF
Romwe - up to 40% OFF
Boden - up to 70% OFF
Diffusiontessile - up to 50% OFF
Calcionshop  - up to 70% OFF

 

Fëmijë
Matalan - up to 50% OFF
Debenhams - up to 30% OFF
River Island - up to 50% OFF
Elc - up to 50% OFF
PolarnoPyret - up to 20% OFF
J.Crew Factory - up to 60% OFF
Carters - up to 70% OFF
Oldnavy - up to 50% OFF
Childrensplace - up to 60% OFF
Gap - up to 60% OFF
Chicco - up to 50% OFF
Bata - up to 50% OFF
OVS - up to 70% OFF

 

Shtëpi
House of Fraser - up to 50% OFF
Tkmaxx - up to 80% OFF
Argos - up to 20% OFF
George - up to 50% OFF
Dunelm - up to 20% OFF
Walmart - up to 35% OFF
Urbanoutfitters - up to 40% OFF
Anthropologie - up to 25% OFF
Macys - up to 20% OFF
Ralph Lauren  - up to 30% OFF
Overstock - up to 70% OFF
Wayfair - up to 70% OFF
Sediarreda - up to 50% OFF
Kasanova - up to 25% OFF
Made in Design - up to 45% OFF

Oferta dhe këshilla postohen rregullisht në Facebook nga gjuetarët tanë të blerjeve, prandaj na ndiqni që sot për të marrë të rejat tona më të fundit!

Gjueti të mbarë blerjesh,
Ekipi EshopWedrop

*Termat dhe Kushtet:

Për t’u kualifikuar për dërgesën falas nga EshopWedrop, regjistrohuni sot për t’u pajisur me adresat tuaja personale postare EshopWedrop. Ulja për transportin falas nga EshopWedrop do të aktivizohet automatikisht dhe është e vlefshme për një muaj duke filluar nga aktivizimi i lloogarisë tuaj (që nga momenti kur ju do të pajiseni me adresat tuaja postare EshopWedrop).

Kjo ulje është e vlefshme për tarifat e transportit deri në vlerën 1500 lekë dhe nuk mund të përdoret e bashkangjitur me ulje të tjera të ofruara nga EshopWedrop.

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar