Hyr
4.6
2019-01-15

Uljet e Janarit 2019

A e dini se Uljet e Mëdha të Janarit kanë filluar tashmë në Europë dhe në SHBA?

GAP, Sports Direct, ASOS, Debenhams, John Lewis dhe shumë marka të tjera janë duke ofruar deri në 80% zbritje dhe këtë vit ju mund të përfitoni nga këto oferta FANTASTIKE!

Dëshironi të blini nga dyqanet online në Europë apo SHBA dhe porosia të vijë në vendin tuaj?

EshopWedrop, partneri juaj personal, është këtu për t'ju ndihmuar që të merrni porositë tuaja online nga shitësit në Europë dhe SHBA në vendin tuaj, me një kosto transporti duke filluar nga vetëm 1080 lekë!

Tingëllon mirë apo jo? Thjesht ndiqni hapat e mëposhtëm në mënyrë që porosia juaj online tju dorëzohet në vendin tuaj!

• Bli online nga dyqanet tuaja të preferuara në Europë dhe SHBA.

• Përdorni adresën tuaj personale EshopWedrop në momentin e përfundimit të blerjes që të kurseni në kostot e transportit.

• EshopWedrop bën pjesën tjetër! Porosia juaj dërgohet në adresën e zgjedhur prej jush ose në njërën nga pikat tona të shperndarjes në të gjithë vendin.

Merrni adresën tuaj personale EshopWedrop sot FALAS!

Ekipi ynë i gjuetisë së blerjeve, ndan me ju ofertat më të mira në Facebook! Qëndroni me ne, na ndiqni sot!

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar