Hyr
4.6
2019-06-19

Uljet e Fshehta – Ofertat 2019!

Zgjidhni… Blini… dhe KURSENI!!!

SURPRIZË!!! Sapo keni fituar akses ekskluziv për në eventin e uljeve të fshehta 2019!
Jeni gati për të përfituar nga uljet e pabesueshme që ofrojnë markat tuaja të preferuara?

Blini nga Europa & SHBA-ja dhe ne jua dorëzojmë pakot drejt e në Shqipëri me kosto të ulta transporti!

  • Blini nga dyqanet tuaja të preferuara në SHBA, Europë dhe së shpejti në Azi.
  • Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, shënoni adresën tuaj personale postare EshopWedrop.
  • EshopWedrop sjell dërgesat e markave tuaja të prefeuara nga Europa dhe SHBA në Shqipëri për vetëm 1080 Lekë!

Bëhuni sot anëtar i EshopWedrop dhe pajisuni me adresën tuaj personale EshopWedrop për blerje online, duke klikuar KËTU

Shihni uljet e fshehta 2019:

Uljet e Fshehta për Orendi Shtëpiake
UK IT USA
Argos - up to 50% Bonprix - up to 66% Target – up to 30%
Debenhams - up to 50% Sediarreda – up to 50% Worldmarket – up to 60%
TK Maxx - CLEARANCE Coincasa – up to 50% Pier1 – up to 50%
M & S - up to 50% Kiabi – up to 40% CB2 – up to 45%
Wayfair - SUMMER SALE Zarahome – up to 40% H&M – up to 50%

 

Uljet e Fshehta për Pajisjet Sportive
UK IT USA
Decathlon - BIG SALES Cisalfasport –Advance Sale Promotion Adidas – up to 50%
Wiggle - CLEARANCE Calcioshop – up to 70% Reebok – up to 20%
Evans Cycles - up to 60% Footlocker – up to 50% Nike – up to 50%
Size? - up to 60% Zalando – up to 50% Sportsdirect – up to 70%
Pro Direct - HOT DEALS Spartoo – final sale, up to 60% Hypedc – up to 50%

 

Uljet e Fshehta për Veshje
UK IT USA
Ted Baker - up to 50% Zalando - up to 50% NEXT – up to 20%
House of Fraser - up to 50% Outletbambini - up to 70% Childrensplace – up to 80%
Debenhams - up to 50% C&A - up to 50% GAP – UP TO 60%
TK Maxx - CLEARANCE H&M - up to 70% Forever21 – up to 60%
Topshop - up to 60% Amazon - up to 50% Carters - CLEREANCE

 

Uljet e Fshehta për Veshjet për Fëmijë
UK IT USA
Mamas & Papas - up to 50% Pink or Blue - up to 30% Walmart – up to 50%
Uberkids - BIG SALES Bugaboo - up to 50% Amazon – Different sales
Vertbaudet - up to 60% Miobimbo - up to 50% Online4baby - CLEREANCE
Pramworld - SPECIAL OFFERS Chiccco - up to 40% Mothercare – up to 50%
Hamleys - up to 50% Ebay- different sales Albeebaby – up to 69%

 

Uljet e Fshehta për Pajisjet Elektronike
UK IT USA
Currys - SUMMER CLEARANCE Amazon – different sales Amazon – different sales
Viking - up to 75% Mokumomarket - sale Walmart – up to 50%
Box - CLEARANCE Mediaworld – up to 30% Macys – up to 30%
Argos - CLEARANCE Unieuro – up to 30% JBL – up to 50%
Menkind – up to 50% Dell – up to 30% Ebay – different sales

 

Uljet e Fshehta për produkte makeup
UK IT USA
House of Fraser - up to 50% Bottegaverde – up to 80% Bathandbodyworks – up to 75% off
John Lewis - BIG SALE Latuabellezza – up to 20% Kyliecosmetics – up to 50%
Fragrance Direct - up to 50% Douglas – 40% off Strawberrynet – up to 70%
Fragrance Direct - up to 50% Urbandecay – up to 30% Beccacosmetics – up to 50%
Escentual - GRAND OFFERS PUPA – up to 50% Stilacosmetics – up to 50%

Nuk keni ende një llogari EshopWedrop?
Klikoni KËTU për tu regjistruar

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar