Hyr
4.6
2019-03-28

Si funksionon EshopWedrop?

Blini në SHBA, Europë dhe së shpejti në Azi – Merrini dërgesat në Shqipëri!

Ne e dimë se çmimi i dërgesave të dyqaneve online në SHBA, Azi dhe Europë drejt Shqipërisë, është tepër i lartë… pikërisht për këtë arsye është krijuar EshopWedrop – që ju të keni akses ndaj më tepër zgjedhjeve dhe të kurseni në koston e transportit!

EshopWedrop është një shërbim shpërndarjeje për blerjet online në nivel ndërkombëtar, që ju jep mundësinë të blini produkte nga dyqanet online në SHBA, Europë dhe Azi. Blini nga Amazon, Ebay, Sports Direct, ASOS, Wallmart e shumë dyqane të tjera dhe ne jua dorëzojmë pakot tuaja në Shqipëri për një kosto të ulët transporti!

Ja si funksionon:

  • Blini nga dyqanet tuaja të preferuara në SHBA, Europë dhe së shpejti në Azi.
  • Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, shënoni adresën tuaj personale postare EshopWedrop.
  • Me të tjerat merret EshopWedrop! Ne jua dorëzojmë pakot në adresën që ju dëshironi ose në njërën nga pikat tona të shumta të shpërndarjes në Shqipëri.

E ku ka më mirë? Ju mund të kurseni edhe më tepër para duke i grupuar të gjitha pakot në mënyrë që tju dorëzohen si një dërgesë të vetme dhe mund ta gjurmoni porosinë tuaj online nga llogaria juaj EshopWedrop.

Nisni sot udhëtimin tuaj të blerjeve online!

OFERTË EKSKLUZIVE – Regjistrohuni sot dhe përfitoni transportin FALAS për dërgesën tuaj të parë nga EshopWedrop* (aplikohen Termat & Kushtet)

Nëse dëshironi të zbuloni më tepër për shërbimin, klikoni KËTU ose telefononi shërbimin tonë ndaj klientit në numrin +355 67 20 48 904 dhe anëtarët e ekipit tonë do t’ju ndihmojnë me kënaqësi!

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

* Termat dhe Kushtet:

Për t’u kualifikuar për transportin falas për dërgesën tuaj nga EshopWedrop, regjistrohuni sot dhe pajisuni me adresën tuaj personale postare EshopWedrop. Promocioni i transportit falas për dërgesën tuaj do të aktivizohet automatikisht dhe do të jetë i vlefshëm për një muaj duke filluar nga aktivizimi i llogarisë tuaj (që nga çasti kur ju pajiseni me adresat postare EshopWedrop).

Ky promocion është i vlefshëm për tarifat e transportit deri në vlerën 1500 Lekë dhe nuk mund të përdoret e bashkangjitur me ulje të tjera të ofruara nga EshopWedrop.

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar