Hyr
4.6
2019-08-02

Shitjet e artikujve shkollorë 2019

Këtë vit kurseni më shumë duke blerë të gjitha pajisjet shkollore si librat shkollorë, uniformat shkollore, çantat e shpinës, pajisjet e futbollit dhe shumë më tepër nga Evropa dhe Sh.B.A dhe EshopWedrop do të dorëzojë pakot tuaja në Shqipëri me kosto transporti duke filluar nga vetëm 1080 Lekë!

Kjo do të thotë që tani mund të blini marka me cilësi të lartë nga Evropa dhe Sh.B.A., si Smiggle, Next, Amazon, The Works, Zalando, Limango, C&A dhe Gap, pa shpenzuar shuma të mëdha për kostot e dorëzimit!Si funksionon EshopWedrop?

  • Bashkohuni me EshopWedrop - Krijoni sot Llogarinë tuaj EshopWedrop FALAS
  • Blini në mbarë botën – Bleni nga çdo dyqan online në Amerikë dhe Evropë, pa marrë parasysh nëse ato dorëzojnë në Shqipëri ose jo!
  • Dorëzimi i pakove - EshopWedrop do të dorëzojë pakot tuaja në Shqipëri me kosto transporti duke filluar nga vetëm 1080 Lekë!


Këshilla për blerje! Në Mbretërinë e Bashkuar, të gjithë produktet për fëmijët, si veshje për fëmijë, këpucë, libra dhe shumë më tepër, kualifikohen me 0% TVSH(shiten pa TVSH në UK)! Pavarësisht nëse jetoni në Mbretërinë e Bashkuar apo jo, për sa kohë që bëni blerje me EshopWedrop, ju keni akses edhe në TVSH 0%!


Ofertë Ekskluzive - Hera e parë që përdorni EshopWedrop? Ne ofrojmë dorëzimin e pakos tuaj të parë EshopWedrop nga Evropa ose Amerika për në Shqipëri FALAS * (Aplikohen Termat & Kushtet). Nxitoni oferta ka kohë të limituar.

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

 

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar