Hyr
4.6
2019-07-15

Pushime në shtëpi

Nëse nuk keni vendosur ende si t’i kaloni pushimet e verës... pse të mos i sillni pushimet në shtëpinë tuaj këtë vit?!

EshopWedrop dorëzon pakot tuaja nga çdo dyqan online në Europë & Amerikë, drejt e në Shqipëri!

Nuk keni ende një llogari EshopWedrop?
Hapni që sot FALAS llogarinë tuaj EshopWedrop!

Kaloni pushimet më të mira verore në rehatinë e shtëpisë tuaj!

Skutera elektrikë? Dyshekë uji? Festa në shtëpi? Vaska verore?

Një ide e shkëlqyer!

Përgatisni pushimet tuaja verore në shtëpi, duke blerë online produktet thelbësore që do t’ju ndihmojnë të kaloni pushimet më të përsosura në rehatinë e shtëpisë tuaj.

Ja si funksionon:

  • Bëhuni pjesë e EshopWedrop – Krijoni që sot llogarinë tuaj personale EshopWedrop FALAS.
  • Blini online në të gjithë botën – Blini nga çdo dyqan online në Amerikë & Europë, pavarësisht nëse ato bëjnë apo jo dërgesa për në Shqipëri.
  • Dorëzimi i pakove - EshopWedrop jua dorëzon pakot në Shqipëri, për kosto transporti që fillojnë nga vetëm 1080 Lekë!

Doni edhe më tepër? Ju mund të kurseni edhe më shumë duke i grupuar të gjitha blerjet tuaja online në një dërgesë të vetme dhe mund ta gjurmoni porosinë nga llogaria juaj online!

Nisni sot udhëtimin tuaj të blerjeve online!

OFERTË EKSKLUZIVE – Nëse nuk keni ende llogarinë tuaj, regjistrohuni sot dhe përfitoni dërgesën e parë EshopWedrop FALAS* (aplikohen Termat & Kushtet).

* Termat dhe Kushtet:
Për t’u kualifikuar për transportin falas për dërgesën tuaj nga EshopWedrop, regjistrohuni sot dhe pajisuni me adresën tuaj personale postare EshopWedrop. Promocioni i transportit falas për dërgesën tuaj do të aktivizohet automatikisht dhe do të jetë i vlefshëm për një muaj duke filluar nga aktivizimi i llogarisë tuaj (që nga çasti kur ju pajiseni me adresat postare EshopWedrop).

Ky promocion është i vlefshëm për tarifat e transportit deri në vlerën 1500 Lekë dhe nuk mund të përdoret e bashkangjitur me ulje të tjera të ofruara nga EshopWedrop.

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar