Hyr
4.6
2018-08-28

Ofertat shkollore

Po bëni përgatitjet për vitin e ri shkollor?

Blerjet për vitin e ri shkollor mund të jenë stresuese dhe të kushtueshme.

Por a e dini se po të blini veshje për fëmijë nga Mbretëria e Bashkuar nuk paguani fare TVSH?

Mos u alarmoni ende! Ekipi i gjuetisë së uljeve EshopWedrop ka krijuar për ju një listë të artikujve më të domosdoshëm për vitin e ri shkollor, me çmimet më të arsyeshme!

Mjafton të ndiqni hapat e mëposhtëm që të merrni porositë tuaja online:

- Blini nga dyqanet tuaja të preferuara online në Mbretërinë e Bashkuar dhe Itali.

- Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, shënoni adresën tuaj personale postare EshopWedrop.

- Ne jua dorezojmë pakot në adresën tuaj ose ju mund t'i tërhiqni ato në një nga pikat tona të shpërndarjes në Shqipëri.

Mënyra më e mirë për të blerë online dhe për të marrë porositë tuaja drejt e në Shqipëri.

Kontrolloni më poshtë listën tonë të artikujve më të domosdoshëm për vitin e ri shkollor:

Çanta shkolle
UK Italy USA
Argos Decathlon Macys
Amazon Amazon Finish Line
Debenhams Pepejeans Walmart
Zalando Ebay Amazon
Ebay Zalando Ebay
JD sports Shopalike Target
John Lewis   The-house

 

Veshje për shkollë për vajza
UK Italy USA
Marks and Spencer Fantaztico Target
Matalan Outletbambini Next
John Lewis C&A Childrensplace
Sainsburys Brums Walmart
Debenhams Zalando Amazon
Ebay Bonprix Ebay
George    

 

Veshje për shkollë për djem
UK Italy USA
Matalan Outletbambini Childrensplace
Marks and Spencer C&A Target
John Lewis Brums Next
George Fantaztico. Walmart
Argos Bonprix Ebay
Debenhams Ebay Amazon
Sainsburys    

 

Kuti për mbajtjen e ushqimit
UK Italy USA
Smiggle Ebay Target
John Lewis Amazon Amazon
Amazon Consorzioeronlus Walmart
Argos   Ebay
Ebay   Omielife
Planet Box    
Whsmith    

 

Artikuj shkollorë
UK Italy USA
Ryman Amazon Paperchase-usa
Amazon Borgione Amazon
Education supplies Zenick Ebay
Smiggle Ebay Walmart
The works Toys Center Target
Ebay    

Nuk keni ende një llogari EshopWedrop?
Regjistrohuni KËTU

Blerje të mbara
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar