Hyr
4.6
2018-05-03

Ofertat pranverë – verë 2018

Vera po afron dhe bashkë me të vjen edhe lista e uljeve të sezonit pranverë – verë nga gjithë dyqanet e mëdha në Mbretërinë e Bashkuar dhe Itali!

Çdo të thotë kjo për ju?

Shumë dyqane të firmave të njohura kanë filluar tashmë të ulin ndjeshëm çmimet e koleksioneve të tyre të tanishme, që do të thotë se është koha e përkryer për të organizuar garderobën tuaj për sezonin pranverë – verë.

Uljet pranverë –verë janë një mundësi e shkëlqyer për të investuar në disa artikuj kyç të modës, duke kursyer në para, për sa kohë që ju nuk bini në grackat klasike të uljeve! Për këtë arsye, ne ju kemi përgatitur një listë me KËSHILLA për blerje si dhe një listë me ofertat më të mira nga dyqanet tuaja të preferuara të markave më të njohura.

5 KËSHILLA për të përfituar sa më shumë ulje!

  • Krahasoni çmimet midis dyqaneve të shumta. Thjesht sepse çanta e dorës që po kërkonit është me 50% ulje në një dyqan, kjo nuk do të thotë që ajo nuk ofrohet me ulje edhe më të madhe diku tjetër! Përdorni aplikacione si Amazon Price Check apo bëjeni edhe vetë duke kontrolluar në EshopWedrop Markets
  • Blini me qëllim. Është mirë që të planifikoni çfarë do të blini në vend që të blini çfarë t’ju kapë syri.
  • Zgjidhni ato stile dhe modele të cilat e dini që do t’ju përshtaten. Do e keni të garantuar që do t’i vishni herë pas here.
  • Kërkoni për kode uljeje. Mjaft dyqane online ofrojnë ulje të mëtejshme çmimi, prandaj para se të mbyllni blerjet, hidhini një sy faqeve të internetit, si : VoucherBox dhe HotUKDeals.
  • Zgjdhni opsione shpërndarjeje pa pagesë për adresat në Mbretërinë e Bashkuar dhe Itali. Pakoja juaj do të transportohet FALAS në adresën në Mbretërinë e Bashkuar ose Itali dhe juve ju mbetet të paguani vetëm çmimin për dorëzimin e pakos në Shqipëri!

 

OFERTA PËR VESHJE PËR MESHKUJ

UK ITALY
TKmaxx Zalando
Zalando Ebay
George Amazon
Tesco Privalia
Matalan Bonprix
Amazon Piazzaitalia
M&S C&A
Debenhams Lesara

 

  OFERTA PËR VESHJE PËR FEMRA 
UK ITALY
George Amazon
Tesco Ebay
Zalando Zalando
Matalan Privalia
Amazon Diffusionetessile
TKmaxx Bonprix
M&S Piazzaitalia
Debenhams C&A

Pra, nëse doni të visheni sipas modës, por edhe duke kursyer, ne ju ofrojmë këtë listë me ofertat më të mira të modës për sezonin pranverë – verë në Mbretërinë e Bashkuar dhe Itali:

Oferta për veshje për femra
Oferta për veshje për meshkuj

E gjetët atë që po kërkonit?
Mësoni se si EshopWedrop mund t’i dërgojë pakot tuaja në Shqipëri, duke klikuar KËTU.

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar