Hyr
4.6
2019-11-14

Ofertat më të mira për Black Friday tashmë u zbuluan!

Black Friday – periudha e blerjeve më të mëdha të vitit mbërriti! Pothuajse të gjithë dyqanet online nëpër botë bëjnë oferta marramendëse dhe ky vit nuk bën përjashtim.

Dorothy Perkins , Zalando, Chicco, Carters dhe shumë dyqane të tjera online kanë filluar të ulin çmimet e tyre deri në 70%! Mos prisni deri më 29 Nëntor për të bërë blerjet tuaja, pasi disa oferta mund të kenë përfunduar deri atëherë…

Hidhini një sy disa prej ofertave më të mira që ne kemi gjetur online për ju nëpër botë dhe sigurohuni të riktheheni sërish në faqen tonë gjatë gjithë muajit, pasi ne çdo javë do ti përditësojmë ofertat për ju!  

Fashion UK Fashion IT Fashion USA
Dorothy Perkins -30% Zalando -50% extra -15% with promo code ‘’NOVEMBRE15’’ GAP -40% with promo code ‘’GAPFRIEND’’ + extra 10% ‘’FORYOU’’
Tkmaxx -80% Motivi50% Tobi -80%

Zalando – up to 70%

Piazza Italia – 50%

6 PM70%
New Look – Various offers Boohoo -70% Old Navy GAP -50%

John Lewis – up to 30%

Nikyshoes -50%

Levi -50%

ASOS -80%

H&M – 50%

Lucky Brand -50%

 

Kids UK Kids IT Kids USA
Argos -50% Outlet bambini -70% Carter´s -50%
Tkmaxx - 89% Fate e Folletti -60% Thred up -50%
Debenhams - 30% Cocochic -60% Boden USA -60%
Vertbaudet - 40% Lacasadelbebe -50% Cottonon -50%
Polarn O.Pyret - 50% off from trousers when you buy the coat Okaidi -50% OshKosh 50% + extra 25% for 40$ with code ‘’HELLOSANTA’’
The Toy Shop - 70% Chicco -30% Pat Pat - various offers

 

Home & Decor UK Home & Decor IT Home & Decor USA
TKmaxx - clearance Sediarreda - OUTLET Urbanoutfitters -30%
Matalan -30% Ebaydifferent sales Targetdifferent sales
Urbanoutfitters -50% Kasanova80% Anthropologieup to 50%
Houseoffraser -50% Bonprix -55% Kirklands -50%
H&M -30% Coincasa -60% At home -50%
Amazondifferent sales Casashops -20% Michaelsdifferent sales

 

Fitness UK Fitness IT Fitness USA
Sportsdirect -70% Sauconysaldi -60% Underarmour – 25%
Jdsports -50%

Deporvillage -40%

Koral -40%

Adidas -50%

Calcioshop -70%

The North Face -25%

Office – up to -50%

Maxisport -50%

Adidas -50%

 

Electronics UK Electronics IT Electronics USA
Currys - BIG SALES Media World - various offers Home Depot – 50%
Box - SUPER DEALS ePrice -50% Kmart - HOT DEALS
Hughes - up to 50£ OFF Monclick - various discounts BestBuy - different offers
Ebay UK – 40% Unieuro – 30% Samsung – Various offers
Argos – 50% Eprice IT – 50% AO – 35%

 

Beauty UK Beauty IT Beauty USA

Fragrance Direct – Various discounts

Kiko Cosmetics - different deals

Victorias Secret – 50%

Houseoffraser -60% Wyconcosmetics -50% Bathandbodyworksdifferent offers

Urban Decay – 25% off all

Look Fantastic - different sales Kylie Cosmetics -50%

Revolution Beauty -50%

Sephoradifferent sales Strawberrynetdifferent deals

Blini në Amerikë & Europë dhe EshopWedrop do tjua dorëzojë pakot tuaja në Shqipëri! 

Kurseni edhe më tepër në koston e transportit ndërkombëtar

  • Porositni 5 pako & Paguani 4!
    Për çdo 5 pako që EshopWedrop ju dorëzon në Shqipëri, pakoja e fundit  do t’ju dorëzohet FALAS*!!!
  • Dyfishoni pikët
    Tani është edhe më e lehtë të mblidhni pikë Drops! Për çdo pako që porositni, ne ju dhurojmë ekstra një pikë Drops!
    Grumbulloni 100 pikë Drops dhe fitoni një kupon €10 nga Amazon! Grumbulloni 300 pikë Drops dhe fitoni një kupon €30 nga Amazon!

Black Friday nuk është më vetëm një ditë, por një muaj i tërë!
Filloni blerjet dhe bëjeni të lumtur veten dhe të dashurit tuaj këtë vit!

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar