Hyr
4.6
2019-09-11

Ofertat e vjeshtës 2019

Gjethe të arta, ëmbëlsira me kanellë, çizme me qafë dhe xhaketa të rehatshme… Vjeshta ka mbërritur dhe si çdo vit, ne biem në dashuri me magjinë e saj! Një nga gjërat më të mira që sjell vjeshta çdo vit, janë ofertat e mrekullueshme ndërkombëtare të cilat nuk duhen humbur.

Pavarësisht nëse jetoni në Shqipëri, EshopWedrop ju ndihmon të blini nga markat më të mira në botë dhe jua dorëzon mallrat në adresën tuaj!

Jeni gati për të eksploruar ofertat e shumëllojshme që ofrojnë markat më të mira këtë sezon? Le të fillojmë!

USA
Veshje Elektronikë Produkte shtëpiake Fëmijë
Michaelkors BHphotovideo Walmart Carters
Victoriassecret Walmart Target Childrensplace
Romwe A4C Brookstone Boden USA
6PM Target Urbanoutfitters GAP
Boden USA Bestbuy Nordstrom Oshkosh

 

UK
Veshje Elektronikë Produkte shtëpiake Fëmijë
Laredoute John Lewis Asda George
TU clothing Argos TKmaxx Matalan
Tessuti Currys H&M Polarnopyret
Oasis Debenhams Matalan Mothercare
USC Asda Debenhams Vertbaudet

 

Italy
Veshje Elektronikë Produkte shtëpiake Fëmijë
Zalando Mediaworld Privalia OVS
Piazzaitalia Eprice Kasanova Outletbambini
Freddy Monclick Arredatutto Privalia

Si funksionon EshopWedrop?

  • Bashkojuni EshopWedrop – Krijoni sot llogarinë tuaj EshopWedrop FALAS
  • Blini në të gjithë botën – Blini nga çdo dyqan online në Amerikë & Europë, pavarësisht nëse dërgojnë pako apo jo në Shqipëri.
  • Dorëzimi i pakove - EshopWedrop jua dorëzon pakot në Shqipëri për kosto transporti që fillojnë nga vetëm 1080 Lekë!

KËSHILLË blerjesh! Në Mbretërinë e Bashkuar, të gjitha produktet për fëmijë, si veshjet, këpucët, librat, e shumë të tjerë blihen me 0% TVSH! Pavarësisht nëse jetoni apo jo në Mbretërinë e Bashkuar, për sa kohë që ju blini me EshopWedrop, do të përfitoni nga 0% TVSH!

OFERTË EKSKLUZIVE – Do të përdorni për herë të parë EshopWedrop? Për një kohë të kufizuar, ne ju ofrojmë transportin FALAS për dërgesën tuaj të parë nga Europa ose Amerika në Shqipëri* (aplikohen Termat & Kushtet).

* Termat dhe Kushtet:
Për t’u kualifikuar për transportin falas për dërgesën tuaj nga EshopWedrop, regjistrohuni sot dhe pajisuni me adresën tuaj personale postare EshopWedrop. Promocioni i transportit falas për dërgesën tuaj do të aktivizohet automatikisht dhe do të jetë i vlefshëm për një muaj duke filluar nga aktivizimi i llogarisë tuaj (që nga çasti kur ju pajiseni me adresat postare EshopWedrop).

Ky promocion është i vlefshëm për tarifat e transportit deri në vlerën 1500 Lekë dhe nuk mund të përdoret e bashkangjitur me ulje të tjera të ofruara nga EshopWedrop.

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar