Hyr
4.6
2019-05-10

Ofertat e veshjeve për muajin maj

Markat tuaja të preferuara po ofrojnë ulje!

Ted Baker, Asos, Next, Laredoute, Gap dhe shumë të tjera ofrojnë 70% ulje për disa artikuj të përzgjedhur dhe për një kohë të limituar!

Blini online nga SHBA-ja & Europa për të përfituar nga ofertat më të mira dhe ne do t’jua dorëzojmë garderobën tuaj të re drejt e në derën tuaj.

Këshillë për blerje: Grupojini në një të gjitha porositë tuaja online nga dyqane të ndryshme, për të kursyer në çmimin total të transportit!

Shihni më poshtë disa nga ofertat më të mira online që kemi gjetur për ju:

VESHJE PËR FEMRA
Mbretëri e Bashkuar SHBA Itali
Ted Baker Oldnavy GAP Privalia
Fat face Urbanoutfitters OVS
Anthropologie Missguidedus Kiabi
TKmaxx Forever 21 Ebay
Nastygal Prettylittlething Zalando

 

VESHJE PËR MESHKUJ
Mbretëri e Bashkuar SHBA Itali
Top man Express Zalando
John Lewis Uniqlo Kiabi
Fat face Oldnavy GAP OVS
Joules Urbanoutfitters Amazon
Tmlewin Forever 21 Bon Prix

 

VESHJE PËR MESHKUJ
Mbretëri e Bashkuar SHBA Itali
Matalan Carters Outletbambini
George Childrensplace Privalia
COCOSA Oshkosh Cocochic
River Island Bodenusa Brums
Vertbaudet GAP Brums

EshopWedrop është partneri juaj i blerjeve online, që ju dorëzon në vendin tuaj porositë nga çdo dyqan online në Europë dhe SHBA, vetëm duke ndjekur këto 3 hapa të thjeshtë:

  • Blini online nga dyqanet tuaja të preferuara në SHBA dhe Europë.
  • Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, shënoni adresën tuaj personale postare EshopWedrop (të cilën do ta gjeni në llogarinë tuaj EshopWedrop, pasi të jeni regjistruar).
  • Ne jua dorëzojmë pakot në një vend të përshtatshëm për ju ose ju vetë mund t’i tërhiqni ato nga një pikë shpërndarjeje në vendin tuaj.

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar