Hyr
4.6
2018-06-01

Ofertat e verës për rrobabanjot

E kujt nuk i pëlqen vera?

Me festivalet e sezonit, pushimet e largëta, barbekjutë me familjen dhe garderobën e verës që po pret për t’u hapur, kjo është periudha më e shumëpritur e vitit.

Sezoni i verës po vjen së shpejti. Po ashtu edhe ato rrobabanjot të cilave ua keni vënë syrin.  

Blerja e rrobabanjove të reja mund të jetë mjaft stresuese dhe ndonjëherë e kushtueshme.

Megjithatë, mos u alarmoni shumë sepse ekipi EshopWedrop i gjuetisë së uljeve, ka naviguar online për gjetjen e ofertave më të mira të vitit 2018 për rrobabanjo!

Jeni gati? Mjafton të ndiqni hapat e mëposhtëm dhe porosia online do t’ju dorëzohet në derë!

  • Zgjidhni shtetin nga ku doni të blini online.
  • Përdorni Adresën tuaj Personale Postare EshopWedrop në mënyrë që të kurseni para në koston e transportit për në Shqipëri.
  • Merreni pakon në shtëpinë tuaj apo në një vend tjetër të përshtatshëm për ju!
  • Nuk keni ende një llogari EshopWedrop? Regjistrohuni KËTU për t’u pajisur me adresat tuaja personale postare të cilat mund t’i përdorni kur blini online!

E ku ka më mirë se të blini online dhe porosia t’ju dorëzohet drejt e në derën tuaj?
Klikoni më poshtë për të parë ofertat më të mira të verës për rrobabanjo:

United Kingdom Italy
Matalan Lesara
Forever21 Zalando
Next Piazzaitalia
Missguided C&A
Boden OVS
Houseoffraser Liujo
New Look Ebay
Accessorize Maxisport
TK Maxx Amazon
Debenhams Eprice
George Bonprix

 

United Kingdom Italy
TK Maxx Lesara
Debenhams Zalando
Forever21 Piazzaitalia
Matalan C&A
George OVS
Houseoffraser Maxisport
Sportsdirect Amazon
Amazon Eprice
Ebay Bonprix
Adidas  
Zalando  

 

United Kingdom Italy
Sportsdirect Bonprix
George E-price
Matalan Okaidi
TK Maxx Amazon
Houseoffraser OVS
Debenhams C&A
Amazon Zalando
Ebay Lesara
Zalando  
Tesco  
Decathlon  

 

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar