Hyr
4.6
2020-12-30

Një fillim i ri këtë Janar!

Krishtlindjet kaluan – dhe tashmë jeni gati për të nisur Vitin e Ri me një këmbë të mbarë!

Ja tek jemi sërish në periudhën më të veçantë të vitit, kur mund të përfitojmë nga ofertat dhe uljet më të mira. Të gjithë e kemi pritur me pa durim këtë ditë - dhe më në fund ka mbërritur! Uljet e Janarit janë një nga eventet më të mëdha të vitit me ulje të mëdha çmimesh për gjithçka, duke filluar nga teknologjia, tek makiazhi!

Blini nga dyqanet tona të preferuara, si Curry’s, John Lewis, ASOS, GAP, Amazon dhe shumë të tjerë! Mund të përfitoni nga ulje fantastike dhe ta bëni Vitin e Ri edhe më të gëzuar!

Kemi kënaqësinë të ndajmë me ju disa nga ofertat më të mira që kemi gjetur!

  1. January Sale 2021 | Boxing Day Sales | Argos
  2. Mega Sconti | MediaWorld.it
  3. Blugi Dama (fashiondays.ro)

Përfitoni që sot FALAS nga Adresa juaj Personale EshopWedrop!

EshopWedrop është një shërbim transporti ndërkombëtar që ju dorëzon mallrat e porositura online nga dyqanet në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA dhe Evropë, në Shqipëri, me një kosto të ulët!

Nuk keni një profil EshopWedrop? Regjistrohuni sot për të marrë pakot tuaja këtë Janar – [klikoni këtu]

 

Mos humbisni ofertat fantastike në mediat sociale!

Na ndiqni që sot!

Qoftë ky Janar një fillim i mbarë për ju! 

 

Gëzuar të gjithëve Vitin e Ri!

Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar