Hyr
4.6
2018-12-21

Magjia e …Krishtlindjeve Britanike!

Është sezoni i blerjeve…

Koha e shkëlqyer për një udhëtim në Londër, një nga kryeqytetet më festive të botës!
Në Londër do të gjeni gjithçka që ju duhet për një atmosferë festive, nga shëtitjet në rrugën e Oksfordit, kumbimet e Big Bengut dhe Pallati Buckingham!

Por nëse kjo ju duket e largët, ju gjithsesi mund të përjetoni magjinë e Krishlindjeve duke blerë në Angli dhe duke i marrë pakot në Shqipëri!

Këto Krishtlindje, blini nga markat tuaja të preferuara Britanike, si Harrods, Hamleys, Selfridges, John Lewis, Fenwick, Debenhams si dhe shumë dyqane të tjera dhe EshopWedrop do t’jua dorëzojë pakot nga Mbretëria e Bashkuar në Shqipëri për kosto të ulëta transporti, duke filluar nga vetëm 1280 Lekë!

Ja si funksionon:

  • Blini nga dyqanet tuaja të preferuara online në Mbretërinë e Bashkuar.
  • Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, shënoni adresën tuaj postare EshopWedrop.
  • Të tjerat lijani në dorë EshopWedrop! Ne jua dorëzojmë pakot në adresën që ju dëshironi ose në një nga pikat tona të shumta të shpërndarjes në Shqipëri.

Pajisuni sot FALAS me adresën tuaj personale EshopWedrop!

Gëzuar Krishtlindjet,
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar