Hyr
4.6
2019-05-20

Lista e përsosur e blerjeve për dasma

Maji është muaji i luleve dhe i bukurisë… ne ju paraqesim Sezonin e Dasmave 2019.

Do të vishni sivjet fustanin e bardhë? Mos u shqetësoni me problemet e dasmës, sepse ne jemi këtu për t’ju ndihmuar që ta bëni ditën më të rëndësishme të jetës tuaj absolutisht perfekte!

Dasmat janë evente të mëdha që mund të shkaktojnë shumë stres. Nuset në të githë botën e dinë mirë këtë. EshopWedrop mund t’ju ndihmojë për të shmangur stresin dhe për ta bërë realitet dasmën e ëndrrave tuaja!

Ne besojmë se përsosmëria qëndron në detajet e vogla, prandaj duam t’ju ndihmojmë me blerjen e artikujve që bëjnë diferencën ditën e dasmës. Ato mund t’i blini nga dyqanet më të njohura në Europë dhe SHBA, dhe EshopWedrop jua dorëzon në Shqipëri me një kosto të ulët transporti.

Si funksionon EshopWedrop?

  • Blini nga dyqanet tuaja të preferuara në SHBA dhe Europë.
  • Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, shënoni adresën tuaj personale postare EshopWedrop.
  • Me të tjerat merret EshopWedrop! Ne jua dorëzojmë pakot drejt e në shtëpinë tuaj ose ju mund t’i tërhiqni ato në një nga pikat tona të shumta të shpërndarjes në Shqipëri.

Mjafton të ndiqni këto tri hapa të thjeshtë dhe blerjet tuaja online mund t’ju dorëzohen në vendin tuaj, pa qenë nevoja të shpenzoni shumë para në koston e transportit!

Shihni listën tonë të blerjeve për dasma:

Aksesorë
Freshwater Pearl Wedding Bracelet – nga Etsy, SHBA – 20% ULJE
Gold Flower Headpiece – nga Etsy, Mbretëri e Bashkuar – £84 me transport FALAS
Diamante Hard Case Clutch – nga Dune London, Mbretëri e Bashkuar – 20% ULJE

 

Këpucë - Sandale
Satin Diamante Strappy Sandal – nga Dune London, Mbretëri e Bashkuar – 20% ULJE
Bridal Azalea Sandals – nga Asos, Mbretëri e Bashkuar – 60% ULJE
Rhinestone Bow Sandals – nga Macy’s, SHBA – 51% ULJE
Embellished Wedding Sandals – nga Amazon, Itali – 41% ULJE

 

Artikuj Dekori
Bride to be Balloons Set – nga Ebay, SHBA – 6% ULJE
Mr & Mrs Wedding Cake Topper – nga Etsy, Mbretëri e Bashkuar – 10% ULJE
LED Curtain Fairy Lights – nga Amazon, Itali – Duke filluar nga 35 euro
Various colours 9 pack Tissue Paper Pompoms – nga Amazon, Itali – Duke filluar nga 35 euro

 

Ftesa
Retro Initial Wax Seal Stamp Kit – nga Ebay, Mbretëri e Bashkuar – Duke filluar nga £3.90
6 Pack of Glitter Invitation Envelopes – nga Etsy, Mbretëri e Bashkuar – 10% ULJE
3 for 2 Papercraft Offers – nga Hobby Craft, Mbretëri e Bashkuar -  Duke filluar nga £1/seti
20 Laser Cut Invitations Decoration – nga Amazon, Itali – 32% ULJE
20 Message in a Bottle Invitation Kits – nga Ebay, SHBA – Duke filluar nga $100

 

Festa e beqarisë
Bride Squad Swimsuit Set – nga Ebay, SHBA – Duke filluar nga $10/copa
Bridesmaid Proposal BoxEtsy, Mbretëri e Bashkuar – 10% ULJE
119 Piece Bachelorette Party Tattoos – nga Amazon, SHBA – Duke filluar nga $9
Bridesmaid Personalised Mugs – nga Amazon, Itali – Duke filluar nga 16 euro

Ekipi EshopWedrop i gjuetisë së ofertave është gjithnjë në kërkim të uljeve dhe ofertave më të mira nga markat më të famshme në botë. Na ndiqni që sot në Facebook dhe ndajini këto ide me planifikuesin tuaj të dasmës!

Planifikim të mbarë!
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar