Hyr
4.6
2022-02-02

Dhurata romantike për Shën Valentin!

Shkurti është muaji i dashurisë dhe me rastin e Shën Valentinit, është koha që të filloni të mendoni për dhuratat e veçanta që do t'i bëni njeriut tuaj të zemrës, këtë vit.

Shumë prej nesh nuk kanë pasur mundësinë të takojnë familjen dhe miqtë për muaj të tërë, kështu që kjo është mundësia ideale për t'i shprehur mirënjohjen njerëzve tuaj të dashur! Pavarësisht se pandemia ka ndryshuar shumë gjëra, një gjest dashurie ndaj një partneri, miku apo familjari, është gjithmonë i mirëpritur.

Prandaj, teksa dita e Shën Valentinit po afron, ne dëshirojmë të ndajmë me ju disa ide për dhurata nga dyqanet tona të preferuara online, që me siguri do t'i pëlqejnë njerëzve tuaj të dashur këtë vit!

Më poshtë janë 5 zgjedhjet tona kryesore për dhuratat më romantike për Shën Valentin:

  1. Beaverbrooks
  2. Target
  3. OVS.IT
  4. Amazon.DE
  5. Build-A-Bear

Ne gjithashtu do të japim njoftime javore për oferta në javët në vijim, para ditës së Shën Valentinit, prandaj na ndiqni në mediat sociale!

Facebook Instagram

Nuk ka rëndësi nëse ju ndajnë kufijtë apo oqeanet, sepse EshopWedrop do t’ju ndihmojë për të ofruar dhuratat më të mira për Shën Valentin, për njerëzit tuaj të dashur, kudo që të ndodhen, në mbarë botën!

Përfitoni që sot nga adresa juaj personale EshopWedrop!

EshopWedrop është një shërbim transporti ndërkombëtar që ndihmon në dorëzimin e porosive online nga dyqanet në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA dhe Europë, për në Shqipëri, me kosto mjaft efektive!

Nuk keni ende një llogari EshopWedrop?

Regjistrohuni sot që të merrni në dorëzim porositë tuaja të preferuara këtë shkurt, nga e gjithë bota!

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth EshopWedrop, klikoni këtu!

Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me shërbimin, ju lutem kontaktoni ekipin tonë të mbështetjes ndaj klientit, i cili do t’ju ndihmojë me kënaqësi.

 

Gëzuar Shën Valentinin,

Ekipi EshopWedrop!

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar