Hyr
4.6
2019-11-11

Dhurata nën 30€

Sezoni i ftohtë thuajse ka mbërritur dhe bashkë me të vjen edhe eventi më i shumëpritur i blerjeve – ULJET e Black Friday! EshopWedrop është këtu për ta bërë eksperiencën tuaj edhe më fantastike!

Këtë vit ju keni mundësi ta shfrytëzoni në maksimum Black Friday, duke përfituar nga ofertat e dyqaneve online në Amerikë dhe Europë, tamam si një vendas!

Le ta fillojmë larminë e OFERTAVE duke ju frymëzuar me disa ide blerjesh për familjen dhe miqtë tuaj. Nuk ju duhet një buxhet i lartë për të blerë artikujt më cilësorë jashtë shtetit. Le të shohim disa ide të mrekullueshme blerjesh për këtë vit!

Për MESHKUJ
Bluetooth Sport Earphones - £29.99 – Amazon  Topman Chelsea Boots - £16.99 - TK Maxx UK Yourturn Accessories Set - €25,99 - Zalando 

 

Për FEMRA
Palette de Maquillage Medium - €24,99 - Sephora Mademoiselle Coco Chanel Eau de Parfume - €28 Corinthia Animal Print Heels - £29 – Kurt Geiger UK

 

Për FËMIJË
3 Piece Christmas Cape Outfit - £10 – Asda George UK Ninjago Lego Masters of Spinjitzu - $31.98 – Amazon USA Diadora Toddler Trainers - €29,95 - Zalando

Të gjithë këto artikuj mund të porositen mjaft lehtë me EshopWedrop, që është një mënyrë e thjeshtë dhe e pakushtueshme për t’i marrë në dorëzim mallrat në vendin tuaj.

Ja si funksionon:

  • Hyni në llogarinë tuaj dhe blini nga çdo dyqan online në Europë & SHBA, pavarësisht nëse ofrojnë apo jo ulje për të Premten e Zezë.
  • Transferoni artikujt që dëshironi në çantën e blerjeve të dyqanit online.
  • Kur vendosni të dhënat personale pas përfundimit të blerjeve, në vend të adresës së shtëpisë, shënoni adresën ndërkombëtare të shtetit të dëshiruar, të cilën mund ta gjeni në llogarinë tuaj EshopWedrop.

Pasi pakoja të ketë mbërritur në magazinën tonë në Shqipëri, ju mund ta tërhiqni atë vetë ose mund t’ju dorëzohet me korrier në shtëpinë tuaj.

Zbuloni me qindar dyqane online dhe sugjerime për artikuj këtu.

Blerje të këndshme!
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar