Hyr
4.6
2020-05-15

Çfarë të blini për muajin maj – Ofertat më të mira

Ne e duam pranverën për shumë arsye, por mbi të gjitha sepse moti ngrohet, nis gjelbërimi dhe është një kohë e përkryer për fillime të reja! Është një shans i ri për të realizuar synimet e Vitit të Ri që nuk i keni përmbushur ende.

Izolimi dhe karantina kanë krijuar një normalitet të ri, por pjesa më e mirë është se tashmë kemi shumë kohë për të planifikuar dhe për të ëndërruar për një të ardhme më të mirë. Fatmirësisht, jemi në gjendje të blejmë online çdo gjë që dëshirojmë dhe mund t’i marrim pakot në shtëpitë tona, pa qenë nevoja për kontakt fizik dhe rreziqe.

Më poshtë gjeni ofertat më të mira të majit!

  1. Moda pranverë-verë 2020

 

Të gjitha dyqanet e mëdha në botë këtë muaj po ofrojnë ulje për koleksionet e tyre pranverë-verë dhe ju mund të përfitoni nga ofertat. Fustane me lule, pantallona për verë, rrobabanjo, sandale dhe këpucë vere, kapele dhe aksesorë vere – të gjitha të ofruara me ulje nga dyqanet më të mira online, përfshirë Limango, Macy’s, Matalan, Zalando, Guess dhe shumë të tjera!

 

Moda pranverë-verë 2020
Riverisland
Zalando
Century21
  1. Produkte kozmetike

 

Sezon i ri, një fillim i ri! Keni dëshirë të bëni një ndryshim në pamjen tuaj? Më poshtë do të gjeni disa nga ofertat më të fundit për produktet kozmetike, dhe mund të porositni online artikuj të ndryshëm si, produkte makiazhi, bojëra për flokët, produkte kozmetike për kujdesin e duarve dhe fytyrës dhe parfume vere, që ofrohen me çmime fantastike nga markat më të mira të botës, si Sephora, Douglas, Superdrug, Fragrance Direct dhe shumë të tjera!

 

Produkte kozmetike
MAC
Kiko
BeautyBay
  1. Kremra dielli & kujdesi për veten

 

Rrezet e diellit tashmë janë më të forta dhe duhet të sigurohemi që të mbrojmë lëkurën përgjatë gjithë sezonit të nxehtë. Fatmirësisht, të gjitha markat e mira po ofrojnë ulje, dhe ju mund të keni akses ndaj produkteve më cilësore për çmime të arsyeshme! Locione për mbrojtjen ndaj diellit, kremra dielli me nivel të lartë SPF, llak për flokët, produkte për mbrojtjen ndaj diellit për fëmijët – të gjitha të ofruara me ulje dhe gati për t’u dorëzuar në shtëpinë tuaj. Marka të shkëlqyera si La Roche Posay, Garnier, Nivea, Avène, Clarins, mund të gjenden me ulje çmimi në dyqane online si Superdrug, Amazon, Boots, Debenhams dhe shumë të tjera!

 

Kremra dielli & kujdesi për veten
Fragrance Direct
Boots
Superdrug
  1. Barbekju

 

Ku ka më mirë se një zgarë në një ditë vere? Këto ditë, nuk kemi shumë mundësi për të dalë jashtë, por nëse keni një tarracë ose kopsht, gjëja më e mirë që mund të bëni në fundjavë, është të ndizni një zgarë ku mund të gatuani ushqime të shkëlqyera! Zgara me gaz ose qymyr, enë për zgarë, tymosës, erëza dhe shumë produkte të tjera të nevojshme për një barbekju, mund t’i porositni me ulje çmimi nga dyqane online si Amazon, Asda George, Argos, Ebay, B&Q dhe shumë të tjera. Shumë të nxehta për t’iu rezistuar!

 

Barbekju
BBQWorld
Asda
Ebay

5. Kitchen Appliances & Accessories 

May discounts when it comes to small kitchen appliances and accessories, such as coffee makers, blenders, toasters, cooking utensils, dishware and mixers are the best! It is a great chance to shop worldwide for the best deals, that could reach up to 70% OFF in some popular stores such as Bed Bath & Beyond, John Lewis, Currys PC World, Wallmart, Mediamarkt, Wayfair and many more! Time to cook those Spring dishes in a freshly made over kitchen.

Kitchen Appliances & Accessories ​​​​​​
Wayfair
Amazon
Currys PC World

6. Veshje & aksesorë sportivë

Moti po ngrohet gjithnjë e më tepër, kështu që dyqanet e mëdha në të gjithë botën po ofrojnë ulje për koleksionet e dimrit. Ky është momenti i përkryer për të blerë atlete sportive, tuta, bluza sportive me kapuç, streçe, bluza të shkurtra dhe veshje të tjera sportive që do t’ju duhen gjatë vitit. Marka si Nike, Fila, Adidas, SportsDirect, JD Sports ose Foot Locker, po ofrojnë ulje të parezistueshme, dhe ju mund t’i merrni porositë në shtëpinë tuaj. Koha për blerje online!

Veshje & aksesorë sportivë
JD Sports
FootLocker
Decathlon

 7. Dyshekë & mbulesa krevati

Maji është muaji më popullor për uljet e dysheqeve dhe mbulesave të krevatit, duke krijuar një lloj tradite vit pas viti. Ofertat janë të parezistueshme, duke arritur deri në 80% ULJE në disa dyqane online si Allegro, Bed Bath and Beyond, Ikea, Wayfair, Amazon, Ebay dhe shumë të tjerë! Pavarësisht nëse kërkoni një dyshek me susta, me sfungjer, me lateks, dyshekë ortopedikë apo dyshekë me ajër, mund t’i gjeni të gjitha për çmime fantastike. Uljet përfshijnë oferta të mrekullueshme për jastëkë, jorgane, mbulesa dhe mbrojtëse për dyshekë dhe sigurisht, mbulesa të bukura krevati. Një gjumë i qetë është i paçmuar dhe oferta të tilla nuk duhen humbur!

Dyshekë & mbulesa krevati
Argos
Amazon
Wayfair

Blini online për të përfituar nga ofertat më të mira dhe EshopWedrop do t’jua dorëzojë porositë në shtëpinë tuaj!

EshopWedrop është një shërbim transporti ndërkombëtar për dërgesa online që ju dorëzon mallrat e porositura në Europë & SHBA, për kosto shumë të ulëta!

Nuk keni ende një llogari EshopWedrop?
Regjistrohuni sot dhe përfitoni dërgesën tuaj të parë FALAS*

*Termat & Kushtet:

Për t’u kualifikuar për dërgesën FALAS nga EshopWedrop, verifikoni identitetin tuaj dhe çbllokoni adresat personale EshopWedrop. Ulja për dërgesën falas nga EshopWedrop do të aktivizohet automatikisht dhe do të jetë e vlefshme për një muaj, duke filluar nga aktivizimi i llogarisë tuaj (që nga momenti kur çbllokoni adresat tuaja postare EshopWedrop). Kjo ulje është e vlefshme vetëm për tarifat e dërgesës EshopWedrop deri në 1500 Lekë dhe nuk mund të përdoret e bashkangjitur me ulje të tjera të ofruara nga EshopWedrop.

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar