Hyr
4.6
2019-05-01

Sezoni martesor ka filluar

Maji është muaji i luleve dhe i bukurisë… ne ju prezantojmë Sezonin e Dasmave 2019.

A do të vishni fustanin e bardhë këtë vit? Mos u shqetësoni me problemet e dasmës, sepse ne jemi këtu për t’ju ndihmuar që ta bëni ditën më të rëndësishme të jetës suaj absolutisht perfekte!

Dasmat janë evente të mëdha që mund të shkaktojnë shumë stres. Nuset në të githë botën e dinë mirë këtë. EshopWedrop mund t’ju ndihmojë për të shmangur stresin dhe për ta bërë realitet dasmën e ëndrrave tuaja!

Ne besojmë se përsosmëria qëndron në detajet e vogla, prandaj duam t’ju ndihmojmë me artikujt e vegjël që bëjnë diferencën ditën e dasmës. Ato mund t’i blini nga dyqanet më të famshme në Europë dhe SHBA, dhe EshopWedrop jua dorëzon në Shqipëri me një kosto të ulët transporti.

Si funksionon EshopWedrop?

  • Blini nga markat tuaja të preferuara në SHBA dhe Europë.
  • Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, shënoni adresën tuaj personale EshopWedrop.
  • Me të tjerat merret EshopWedrop! Ne jua dorëzojmë pakot në adresën që ju dëshironi ose ju mund t’i tërhiqni ato në një nga pikat tona të shumta të shpërndarjes në Shqipëri.

Duke ndjekur këto hapa të thjeshtë, ju mund t’i merrni blerjet tuaja online drejt e në Shqipëri, me një tarifë të ulët transporti!

OFERTË EKSKLUZIVE – Regjistrohuni sot dhe përfitoni dërgesën tuaj të parë EshopWedrop FALAS *(aplikohen Termat & Kushtet)

Nisni sot udhëtimin tuaj të blerjeve!

Blerje të mbara
Ekipi EshopWedrop

*Termat dhe Kushtet:

Për t’u kualifikuar për dërgesën falas nga EshopWedrop, regjistrohuni sot për t’u pajisur me adresat tuaja personale postare EshopWedrop. Ulja për transportin falas nga EshopWedrop do të aktivizohet automatikisht dhe është e vlefshme për një muaj duke filluar nga aktivizimi i llogarisë tuaj (që nga momenti kur ju do të pajiseni me adresat tuaja postare EshopWedrop).

Kjo ulje është e vlefshme për tarifat e transportit deri në vlerën 1500 lekë dhe nuk mund të përdoret e bashkangjitur me ulje të tjera të ofruara nga EshopWedrop.

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar