Hyr
4.6
2018-08-06

Blini nga SHBA – Merrini pakot në Shqipëri

Blini nga SHBA – Merrini pakot në Shqipëri

Dyqanet online në SHBA ju ofrojnë artikujt më cilësorë për çmime shumë konkurruese. I vetmi problem është mungesa e mundësive të shpërndarjes dhe/ose kostot e larta të transportit për në Shqipëri…

Por jo më! EshopWedrop është këtu për t’jua lehtësuar blerjet nga dyqanet online amerikane!

Blini nga Amazon, Ebay, Hollister, Boohoo, Superdry, Carters dhe shume dyqane te tjera online dhe EshopWedrop jua dorezon pakot nga Amerika drejt e ne Shqiperi me kosto shume te lira transporti!

Ja si funksionon:

  • Blini nga dyqanet tuaja te preferuara ne SHBA
  • Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, shënoni adresën tuaj personale postare EshopWedrop.
  • Të tjerat lijani në dorë EshopWedrop! Ne jua dorëzojmë pakot në një adresë të zgjedhur nga ju ose në njërën nga pikat e shumta të shpërndarjes në Shqipëri.

Të blesh në SHBA është më e lehtë se kurrë!
Udhëtimi juaj i blerjeve online fillon tani! Shijojeni!

OFERTË EKSKLUZIVE – Regjistrohuni sot dhe përfitoni transportin FALAS për dërgesën tuaj të parë nga EshopWedrop* (aplikohen Termat & Kushtet)

Për të zbuluar më shumë për shërbimin, klikoni KËTU

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

* Termat dhe Kushtet:

Për t’u kualifikuar për transportin falas për dërgesën tuaj nga EshopWedrop, regjistrohuni sot dhe pajisuni me adresën tuaj personale postare EshopWedrop. Promocioni i transportit falas për dërgesën tuaj do të aktivizohet automatikisht dhe do të jetë i vlefshëm për një muaj duke filluar nga aktivizimi i llogarisë tuaj (që nga çasti kur ju pajiseni me adresat postare EshopWedrop).

Ky promocion është i vlefshëm për tarifat e transportit deri në vlerën 1500 Lekë dhe nuk mund të përdoret e bashkangjitur me ulje të tjera të ofruara nga EshopWedrop.

**Për shkak të situatës së krijuar, të gjitha fluturimet tregtare drejt Shqipërisë dhe nga Shqipëria, janë pezulluar deri në një njoftim të mëtejshëm, si rezultat i përhapjes së koronavirusit (COVID-19). Prandaj, të gjitha pakot e pranuara dhe të ardhura nga Italia, SHBA-ja dhe Mbretëria e Bashkuar, për momentin nuk mund të dorëzohen në Shqipëri, duke qenë se Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës është mbyllur deri në një njoftim të mëtejshëm. Ne do t'ju informojmë menjëherë sapo të jenë hequr kufizimet dhe të lejohen sërish dërgesat. Zbuloni më shumë këtu.

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar