Hyr
4.6
2022-06-02

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!

Kemi një lajm fantastik! Tani, ju keni mundësinë të blini nga Franca, një nga tregjet më të mëdha të shitjeve online në Europë!

EshopWedrop ka shtuar një shtet të ri në listë, duke ju dhënë mundësinë të blini nga çdo dyqan online në Francë dhe t’i merrni pakot në Shqipëri, me kosto të dërgesës ndërkombëtare që fillojnë nga vetëm 1280 Lekë!

Ofertë mirëseardhjeje – 10% ulje në koston e transportit!

Vetëm për një kohë të kufizuar, ju mund të blini nga Franca, duke përdorur adresën franceze të blerjeve, të cilën e gjeni në profilin tuaj, dhe do të përfitoni 10% ULJE për dërgesat e ardhshme nga EshopWedrop (zbatohen Termat & Kushtet)!

Vizitoni që sot profilin tuaj këtu dhe aksesoni adresën franceze të blerjeve!

Nuk jeni i sigurt se nga duhet të blini? Ne kemi kërkuar online dhe kemi gjetur për ju disa oferta fantastike në tregun francez këtë muaj!

Modë

La Redoute (up to 60% Off womens swimwear)

Fëmijë

Dp…Am ( 1+1 on kids clothing)

Teknologji

Amazon.FR ( up to 40% off on audio tech & headphones)

Parfume

Sephora ( 25% off on perfumes from 50ml)

Kozmetikë

Bourjois  (up to 40% Off on makeup boxes)

 

Si të blini nga Franca me EshopWedrop?

· Blini online nga dyqanet tuaja të preferuara në Francë.

· Shënoni adresën tuaj personale franceze EshopWedrop, pasi të keni përfunduar blerjet në faqen e dyqanit online.

· Pasi të kemi marrë pakon tuaj, ne do të organizojmë transportin e mëtejshëm ndërkombëtar për në Shqipëri, në një mënyrë të sigurt dhe të lirë

 

Ofertë mirëseardhjeje – 10% ulje në koston e transportit!

Vetëm për një kohë të kufizuar, ju mund të blini nga Franca, duke përdorur adresën franceze të blerjeve, të cilën e gjeni në profilin tuaj, dhe do të përfitoni 10% ULJE për dërgesat e ardhshme nga EshopWedrop (zbatohen Termat & Kushtet)!

 

Nuk keni ende një llogari EshopWedrop?

Regjistrimi në EshopWedrop është plotësisht falas. Regjistrohuni sot dhe përfitoni dorëzimin e parë nga EshopWedrop FALAS** (aplikohen T&K)

 

Blerje të këndshme,

Ekipi EshopWedrop

 

Termat dhe Kushtet

Për t'u kualifikuar për transportin FALAS nga EshopWedrop, verifikoni identitetin tuaj sot dhe aksesoni adresat personale të blerjeve EshopWedrop. Ulja për transportin FALAS nga EshopWedrop, do të aktivizohet automatikisht dhe do të jetë e vlefshme për një muaj që nga aktivizimi i llogarisë tuaj (d.m.th. që nga momenti kur aksesoni adresat e blerjeve EshopWedrop). Kjo ulje është e vlefshme vetëm për tarifat e dërgesave EshopWedrop deri në vlerën 10 EUR dhe nuk mund të përdoret së bashku me asnjë ulje tjetër të ofruar nga EshopWedrop.

Për t'u kualifikuar për uljen prej 10% në koston e dërgesës, duhet të kryeni një porosi duke përdorur adresën franceze të blerjeve EshopWedrop. Ulja do të aktivizohet automatikisht në llogarinë tuaj dhe mund të përdoret vetëm për porositë gjatë periudhës së fushatës: 01/06/22 – 31/07/22.

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar