Hyr
4.6
2018-06-01

Blerjet e domosdoshme për bebet – verë 2018

Jeni të përgatitur për verën?

Po fëmija juaj?

T’i mbani të vegjlit tuaj të mbrojtur nga rrezet e forta të diellit është një detyrë sa e rëndësishme, aq edhe e vështirë. Sigurohuni që jeni të përgatitur para se të nisni planet tuaja të verës.

EshopWedrop ka krijuar për ju një listë me gjërat e domosdoshme që ju duhen këtë sezon veror dhe për t’ju ndihmuar që kjo verë të jetë sa më e sigurt dhe e paharrueshme për fëmijët tuaj.

Gati? Kjo listë udhëzuese mund t’ju ndihmojë që blerjet tuaja online të jenë sa më të lehta!

 1. Krem dielli për bebe – Bebet kanë lëkurë mjaft të ndjeshme prandaj mbrojtja nga rrezet e diellit është e rëndësishme.
  Klikoni më poshtë për të parë ofertat më të mira për kremrat e diellit për bebe:
   
  UK  IT
  Tesco Saninforma
  Amazon Amazon
  Ecco-verde Tigota
  Cocoon center Decathlon
  Ebay Ecco-verde

   
 2. Tendë dielli portative – Tenda portative është një aksesor shumë i mirë kur kaloni kohë jashtë në këto ditë me diell, sepse është e lehtë gjatë udhëtimit dhe ofron mbrojtje nga dielli.
  Klikoni më poshtë për të parë ofertat më të mira për tendat e diellit portative:
   
  UK IT
  Amazon Aosom
  Ebay Ebay
  Safetots Yes market
  Argos Amazon
  Decathlon Upsport

   
 3. Kapele dielli – Tek të vegjlit mbrojtja e kokës është thelbësore. Kapelja e diellit nuk duhet vënë vetëm gjatë pushimeve, por edhe në ditët e ngrohta të verës.
  Klikoni më poshtë për të parë ofertat më të mira për kapelet e diellit:
   
  UK IT
  Polarnopyret Ebay
  Mothercare Zalando
  Ebay Amazon
  Amazon Kiabi
  Johnlewis Yoox

   
 4. Batanije e hollë – E nevojshme për ditët në plazh kur rëra është shumë e nxehtë dhe kur të vegjlit kanë nevojë të thahen.
  Klikoni më poshtë për të parë ofertat më të mira për batanije të holla:
   
  UK IT
  Debenhams Amazon
  Tesco Ebay
  Asda Shoprepublic
  Vertbaudet Shopalike
  Babywearuk E price

   
 5. Kostum banjoje/Jelek plazhi – Në mënyrë që të shijoni motin e nxehtë duke u siguruar që pjesa më e madhe e trupit të qëndrojë mbuluar dhe e mbrojtur nga nxehtësia.
  Klikoni më poshtë për të parë ofertat më të mira për kostumet e banjos:
   
  UK IT
  Mother care Amazon
  Amazon Baby chicstore
  Ebay  
  Baby swimmingshop  
  Polarnopyret  

   

Nuk keni ende një llogari EshopWedrop?
Regjistrohuni KËTU

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar