Hyr
4.6
2021-01-25

Bëjini tuajat ofertat e Shkurtit!

Mirupafshim ofertat e Janarit – përshëndetje ofertat e Shkurtit!

Dita e Shën Valentinit po afron dhe EshopWedrop do t’ju ndihmojë të blini ofertën më të mirë për njeriun tuaj të zemrës. E dimë se viti i kaluar nuk ka qenë i lehtë duke pasur parasysh gjendjen e vështirë, kështu që jemi përpjekur të gjejmë idetë më të mira për dhurata, me çmime sa më të ulëta!

Dhurata për partnerin tuaj nuk ka qenë kurrë më e lehtë!

Gjesti i madh i dashurisë për partnerin tuaj mund të mos jetë aq spektakolar këtë vit; por kjo nuk do të thotë se nuk mund ta surprizoni njeriun tuaj të zemrës!

Pra, me rastin e Shën Valentinit, këtë vit, ne dëshirojmë të ndajmë me ju disa ide për dhurata nga dyqanet tona të preferuara online, që mendojmë se do t’i pëlqejnë partnerit tuaj!

  1. Debenhams - Ofert
  2. Argos – Dhurata - Zonja
  3. JD Sports - Burra

Nëse dëshironi më tepër ide për dhurata, klikoni këtu.

Përfitoni që sot nga adresa juaj personale EshopWedrop FALAS!

EshopWedrop është një shërbim transporti ndëkombëtar për dorëzimin e porosive online nga dyqanet në Mbretërinë e Bashkuar, SHBA dhe Europa, në Shqipëri, me një kosto mjaft të leverdisshme!

Nuk keni një profil EshopWedrop?

Regjistrohuni sot dhe merrni në dorëzim porositë tuaja ndërkombëtare – Klikoni këtu.

Për të mësuar më tepër mbi Eshopwedrop, klikoni këtu.

Mos humbisni oferta të tjera fantastike në mediat sociale!

Na ndiqni që sot!

 

Gëzuar Shën Valentinin!

Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar