Hyr
4.6
Si funksionon EshopWedrop?
28-03-2019
Si funksionon EshopWedrop?
Blini në SHBA, Europë dhe së shpejti në Azi – Merrini dërgesat në Shqipëri! Ne e dimë se çmimi i dërgesave të dyqaneve online në SHBA, Azi dhe Europë drejt Shqipërisë,...
Ide blerjesh për Pashkët
27-03-2019
Ide blerjesh për Pashkët
Pashkët janë pothuajse këtu! A e keni gati listën e blerjeve? Të gjithë e dimë se Pashkët janë një nga festat më të rëndësishme të vitit! Çfarë do të...
Gjuetia e vezëve të Pashkëve!
27-03-2019
Gjuetia e vezëve të Pashkëve!
Blini në Europë dhe SHBA – Merrini pakot në vendin tuaj! Urime! Sapo keni gjetur vezën e fshehur të Pashkëve! I keni filluar tashmë përgatitjet për festën e Pashkëve? Pashkët po...
Për Brexit apo jo për Brexit? Përgjigjja është ... për Shopping!
18-03-2019
Për Brexit apo jo për Brexit? Përgjigjja është ... për Shopping!
Pak muaj më parë, Mbretëria e Bashkuar votoi 'për Brexit' ... por çështja mbetet; çfarë do të ndodhë ndërkohë? Nëse është Brexit ose jo Brexit, ka një gjë...
Informacion i rëndësishëm - Adresë e re e magazinës në Mbretërinë e Bashkuar
14-03-2019
Informacion i rëndësishëm - Adresë e re e magazinës në Mbretërinë e Bashkuar
Informacion i rëndësishëm: Që prej ditës së sotme, 15 Mars 2019, ju do të jeni në gjendje të përdorni adresën tuaj të re për blerjet online në Mbretërinë e Bashkuar. Ne ju...
Uljet e Janarit 2019
15-01-2019
Uljet e Janarit 2019
A e dini se Uljet e Mëdha të Janarit kanë filluar tashmë në Europë dhe në SHBA? GAP, Sports Direct, ASOS, Debenhams, John Lewis dhe shumë marka të tjera janë duke ofruar deri në 80% zbritje dhe...
Magjia e …Krishtlindjeve Britanike!
21-12-2018
Magjia e …Krishtlindjeve Britanike!
Është sezoni i blerjeve… Koha e shkëlqyer për një udhëtim në Londër, një nga kryeqytetet më festive të botës! Në Londër do të gjeni gjithçka që ju duhet...
PUSHIMET KOMBËTARE DHE PROGRAMI I DORËZIMEVE GJATË KRISHTLINDJEVE
17-12-2018
PUSHIMET KOMBËTARE DHE PROGRAMI I DORËZIMEVE GJATË KRISHTLINDJEVE
I keni përfunduar blerjet e Krishtlindjeve? Nëse jo, atëherë mos u shqetësoni! Ju keni ende mundësi t’i ndiqni ofertat online, por ju lutem kini parasysh se shërbimet do të jenë më të rralla...
Kalendari EshopWedrop i Pritjes së Krishtlindjeve 2018
30-11-2018
Kalendari EshopWedrop i Pritjes së Krishtlindjeve 2018
Ja tek po vjen sërish sezoni më i bukur i vitit! Ju mund t’ju kujtohen kohët kur ishit fëmijë dhe numëronit ditët në kalendarin tuaj personal të Krishtlindjeve, nga 1 deri në ditën magjike...

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

General Registration Jan 2021
General Registration Jan 2021
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar