Hyr
4.6
2019-05-17

5 hapat për të pasur trupin e ëndrrave tuaja në verë

Pranvera ka lulëzuar dhe vera po afron, prandaj është koha që të rifilloni palestrën për të mbajtur trupin në formë!

Këtë verë, niseni fitnesin duke krijuar listën e synimeve që doni të arrini.

Të gjithëve u pëlqejnë blerjet dhe prandaj ne duam t’ju gjejmë ofertat më të mira online! EshopWedrop ju jep mundësinë të blini online, të përfitoni nga ofertat më të fundit të momentit dhe me disa klikime të thjeshta, porositë mund t’ju dorëzohen drejt e në vendin tuaj!

Ja si funksionon:

• Blini nga dyqanet tuaja të preferuara online në Europë, SHBA dhe së shpejti në Azi.

• Pasi të keni përfunduar blerjet në faqet e dyqaneve online, shënoni adresën tuaj postare EshopWedrop.

• Të tjerat lijani në dorë EshopWedrop! Ne jua dorëzojmë pakot në adresën që ju dëshironi.

Shihni këto oferta dhe këshilla për garderobën tuaj të re:

1. Përfitoni sa më shumë nga teknologjia
Disa njerëzve u pëlqejnë ushtrimet fizike… të tjerëve nuk u pëlqejnë fare! Por teknologjia është gjithmonë pozitive dhe mund t’ju ndihmojë për t’u motivuar.

Shihni uljet më të fundit për teknologjnë e palestrës:

Përfitoni sa më shumë nga teknologjia
Fitbit Alta HR – nga Amazon, SHBA – 29% ULJE
AfterShokz Trekz Wireles- nga Amazon, Mbretëri e Bashkuar – 12% ULJE
Ozmo Smart Bottle - nga Ebay, Mbretëri e Bashkuar – 16% ULJE
Karrimor Phone Holder for Running - nga Sports Direct, Itali – 80% ULJE

2. Ndryshoni dietën tuaj
Dietat janë të vështira dhe zakonisht njerëzit u shmangen, por mirëushqyerja është shumë e rëndësishme për shëndetin.

Shihni këto suplemente dhe përbërës ushqimorë që mund t’i bëni pjesë të rutinës tuaj të fitnesit:

Ndryshoni dietën tuaj
Seeds & Dry Fruit - nga Holland & Barrett, Mbretëri e Bashkuar - 25% ULJE
FulFil Protein bars - nga Body Building Warehouse, Mbretëri e Bashkuar - 15 copë për £24.95
Ultimate Wellness Protein Mousse Deal - nga Vitamin Center, Itali – 50% ULJE

3. Ndihuni rehat në kostumin tuaj të fitnesit
Jepni maksimumin tuaj me veshjen e fitnesit që ju përshtatet më mirë!

Deri në 60% ULJE nga disa prej markave më të mira të fitnesit në botë:

Ndihuni rehat në kostumin tuaj të fitnesit
Men’s Asics Trainers -nga JD Sports, Mbretëri e Bashkuar – 46% ULJE
Last Chance Sports Bra – nga Decathlon, SHBA – duke filluar nga $10
Women’s Nike Trainers - nga Zalando, Itali – 20% ULJE

4. Aksesorë thelbësorë për organizim
Me pak organizim mund të shkojmë shumë larg.

Shihni më poshtë sugjerimet tona për aksesorët më të mirë të fitnesit:

Aksesorë thelbësorë për organizim
Magnetic Weekly Meal Planner – nga Ebay, SHBA – vetëm $8.99
Igluu Meal Prep Containers - nga Amazon, Mbretëri e Bashkuar – 7% ULJE
Fitness Planner - nga Etsy, Mbretëri e Bashkuar – 30% ULJE

5. Siguria në sport
Shëndeti dhe siguria janë një pjesë e rëndësishme e fitnesit! Çfarëdo qoftë synimi që doni të arrini, duhet të kujdeseni për veten gjatë ushtrimeve fizike!

Siguria në sport
Men’s Gym Gloves - nga Amazon, Mbretëri e Bashkuar – 45% ULJE
Speedo Towel - nga John Lewis, Mbretëri e Bashkuar - 20% ULJE
Santini Women’s Cycling Bib Shorts - nga Pro Bike Kit, SHBA - 86% ULJE
Mountain Biking Helmet - nga Decathlon, Itali – 20% ULJE

Ekipi ynë është gjithmonë në kërkim të ofertave më të mira nga markat më të njohura Britanike, prandaj na ndiqni në Facebook dhe përfshijini ato në listën e blerjeve të verës!

Blerje të mbara,
Ekipi EshopWedrop

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar