Hyr
4.6
Kalendari i Pritjes së Krishtlindjeve 2019
26-11-2019
Kalendari i Pritjes së Krishtlindjeve 2019
Numërimi zyrtar deri në ardhjen e Krishtlindjeve ka filluar dhe me anë të Kalendarit EshopWedrop ju mund të numëroni ditët dhe të keni shansin të fitoni nga një dhuratë çdo ditë! Si...
Ofertat më të mira për Black Friday tashmë u zbuluan!
14-11-2019
Ofertat më të mira për Black Friday tashmë u zbuluan!
Black Friday – periudha e blerjeve më të mëdha të vitit mbërriti! Pothuajse të gjithë dyqanet online nëpër botë bëjnë oferta marramendëse dhe ky vit nuk bën...
Dhurata nën 30€
11-11-2019
Dhurata nën 30€
Sezoni i ftohtë thuajse ka mbërritur dhe bashkë me të vjen edhe eventi më i shumëpritur i blerjeve – ULJET e Black Friday! EshopWedrop është këtu për ta bërë eksperiencën tuaj edhe...
Oferta e Black Friday – Si të përfitoni Transportin Falas
01-11-2019
Oferta e Black Friday – Si të përfitoni Transportin Falas
Eventi më i madh i blerjeve, Black Friday, vjen më 29 Nëntor! Por a e dini se dyqanet online fillojnë të ofrojnë të njëjtat ulje të mëdha që nga 1 Nëntori? Blini nga Amerika & Europa...
Oferta e Black Friday – Transport ndërkombëtar falas!
01-11-2019
Oferta e Black Friday – Transport ndërkombëtar falas!
Eventi më i madh i blerjeve, Black Friday, vjen më 29 Nëntor! Por a e dini se dyqanet online ofrojnë të njëjtat ulje të mëdha që nga 1 Nëntori? Mos prisni deri më 29 Nëntor sepse shumë...
Oferta e Black Friday – Porositni 5 pako, paguani 4!
01-11-2019
Oferta e Black Friday – Porositni 5 pako, paguani 4!
Eventi më i madh i blerjeve, Black Friday, vjen më 29 Nëntor! Por a e dini se dyqanet online fillojnë të ofrojnë të njëjtat ulje të mëdha që nga 1 Nëntori? Festoni eventin më të...
Si të blini nga jashtë shtetit ditën e Black Friday
01-11-2019
Si të blini nga jashtë shtetit ditën e Black Friday
Eventi më i madh i blerjeve, e Black Friday, vjen më 29 Nëntor! Këtë vit, blini si çdo vendas nga Amerika & Europa, duke përfituar nga ofertat më të famshme të Black Friday dhe përdorni...
Ofertat e vjeshtës 2019
11-09-2019
Ofertat e vjeshtës 2019
Gjethe të arta, ëmbëlsira me kanellë, çizme me qafë dhe xhaketa të rehatshme… Vjeshta ka mbërritur dhe si çdo vit, ne biem në dashuri me magjinë e saj! Një nga gjërat më...
Bëhuni gati për të blerë me EshopWedrop
09-09-2019
Bëhuni gati për të blerë me EshopWedrop
Blini online nga Europa & SHBA-ja – Merrini blerjet tuaja online drejt e në Shqipëri! Mirësevini sërish! Ju mbetet edhe një hap i fundit para se të mund të përdorni EshopWedrop! Mjafton të...

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

General Registration Jan 2021
General Registration Jan 2021
Ju lutemi prisni derisa ne do të vërtetojmë kodin tuaj Postar