Hyr
4.6
Pajisje për mjedisin e jashtëm - Blerjet më të mira për muajin maj!
27-04-2021
Pajisje për mjedisin e jashtëm - Blerjet më të mira për muajin maj!
Ditë më të mira dhe të ngrohta po na presin dhe së shpejti mund të kalojmë kohë në natyrë në shoqërinë e miqve dhe të afërmve tanë. Dreka dhe darka në ajër...
Blini jashtë shtetit! Merrini pakot në Shqipëri!
04-04-2021
Blini jashtë shtetit! Merrini pakot në Shqipëri!
Markat dhe dyqanet tuaja të preferuara nuk kryejnë dërgesa në Shqipëri? EshopWedrop është këtu për të hapur dyert drejt dyqaneve tuaja të preferuara online në të gjithë...
EshopWedrop: Dhurata e Pashkëve!
01-03-2021
EshopWedrop: Dhurata e Pashkëve!
Pranvera po afron, dhe bashkë me të, edhe një nga pushimet tona të parapëlqyera – Pashkët! Përgatitjet për Pashkët mund të jenë rraskapitëse! Prandaj, ne duam të...
Bëjini tuajat ofertat e Shkurtit!
25-01-2021
Bëjini tuajat ofertat e Shkurtit!
Mirupafshim ofertat e Janarit – përshëndetje ofertat e Shkurtit! Dita e Shën Valentinit po afron dhe EshopWedrop do t’ju ndihmojë të blini ofertën më të mirë për njeriun tuaj të...
Skema e referimit
30-12-2020
Skema e referimit
Na rekomandoni tek një mik – dhe përfitoni! Gëzuar Vitin e Ri! Janari sinjalizon fillimin e zakoneve të reja për shumicën e njerëzve! Shumë prej nesh i këshillojmë miqve se...
Një fillim i ri këtë Janar!
30-12-2020
Një fillim i ri këtë Janar!
Krishtlindjet kaluan – dhe tashmë jeni gati për të nisur Vitin e Ri me një këmbë të mbarë! Ja tek jemi sërish në periudhën më të veçantë të vitit, kur mund të...
Pushimet zyrtare dimërore dhe orari i shpërndarjeve në Krishtlindje
03-12-2020
Pushimet zyrtare dimërore dhe orari i shpërndarjeve në Krishtlindje
Si një klient i çmuar, ne duam t’ju informojmë sa më parë se gjatë periudhës së festave do të ketë mundësi më të limituara në shpërndarje dhe orare të shkurtuara...
Surprizë! Kalendari i ri i Pritjes është gati!
01-12-2020
Surprizë! Kalendari i ri i Pritjes është gati!
Periudha më e bukur e vitit po afron, dhe magjia e Krishtlindjeve ka filluar të mbushë me lumturi zemrat tona. Për të ndarë lumturinë e Krishtlindjeve këtë vit, EshopWedrop do të numërojë...
E Premtja e Zezë - Porositni 5, paguani 4!
28-10-2020
E Premtja e Zezë - Porositni 5, paguani 4!
Më 27 Nëntor është E Premtja e Zezë, eventi më i madh vjetor i blerjeve online! A e dini se dyqanet tuaja të preferuara online, si Amazon, eBay, Allegro, Zalando dhe shumë të tjerë, do të...

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Blini nga Franca – Merrini pakot në Shqipëri!
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar