Hyr
4.6
Ofertat e verës për rrobabanjot
01-06-2018
Ofertat e verës për rrobabanjot
E kujt nuk i pëlqen vera? Me festivalet e sezonit, pushimet e largëta, barbekjutë me familjen dhe garderobën e verës që po pret për t’u hapur, kjo është periudha më e shumëpritur e...
Blerjet e domosdoshme për bebet – verë 2018
01-06-2018
Blerjet e domosdoshme për bebet – verë 2018
Jeni të përgatitur për verën? Po fëmija juaj? T’i mbani të vegjlit tuaj të mbrojtur nga rrezet e forta të diellit është një detyrë sa e rëndësishme, aq edhe e...
Barbekju me ulje çmimi
22-05-2018
Barbekju me ulje çmimi
Sezoni i barbekjuve po afron shpejt dhe asgjë nuk shkon më shumë se një birrë e ftohtë e shoqëruar me një biftek ose hamburger, të pjekur mirë në zgarë. Por ka shumë mundësi që barbekjuja në oborrin tuaj të jetë vjetëruar dhe të investoni në një të re...
Ulje çmimi të mobiljeve për ambiente të jashtme
22-05-2018
Ulje çmimi të mobiljeve për ambiente të jashtme
Një tavolinë e madhe dhe disa ndenjëse përreth mund ta transformojnë hapësirën tuaj të kopshtit në një destinacion ku do t’ju pëlqejë të kaloni kohën. Nuk ka rëndësi sa i madh është ambienti juaj i jashtëm sepse me mobiljet e duhura për kopshte, edhe...
Kategoritë e produkteve me 0% TVSH
10-05-2018
Kategoritë e produkteve me 0% TVSH
A është produkti juaj i kualifikueshëm për 0% TVSH? TVSH (Tatimi mbi Vlerën e Shtuar) është një taksë që ju paguani kur blini mallra dhe shërbime në Bashkimin Europian, përfshirë...
Ofertat pranverë – verë 2018
03-05-2018
Ofertat pranverë – verë 2018
Vera po afron dhe bashkë me të vjen edhe lista e uljeve të sezonit pranverë – verë nga gjithë dyqanet e mëdha në Mbretërinë e Bashkuar dhe Itali! Çdo të thotë kjo për...
GDPR – Deklaratë mbi rregulloren e përgjithshme të mbrojtjes së të dhënave
28-03-2018
GDPR – Deklaratë mbi rregulloren e përgjithshme të mbrojtjes së të dhënave
EshopWedrop është i përkushtuar për të siguruar të gjitha të dhënat, duke përfshirë dhe ato që lidhen me klientët dhe furnizuesit e tij, të mbahen në një mjedis të sigurtë në mënyrë që të përputhen me legjislacionin lokal dhe atë të BE-së për mbrojtjen...
Si funksionon EshopWedrop?
14-03-2018
Si funksionon EshopWedrop?
Mbase ju e dini tashmë se çfarë ofron ky shërbim, ose ndoshta sapo jeni informuar se mund të blini online jashtë shtetit dhe pakot t’i merrni në Shipëri dhe doni të dini më shumë mbi...
EshopWedrop vjen në Shqipëri
07-03-2018
EshopWedrop vjen në Shqipëri
07.03.2018 Pasi Albanian Courier mori ekskluzivitetin e EshopWedrop Albania, ne kemi kënaqësinë të njoftojmë se sot ka nisur shërbimi i EshopWedrop. EshopWedrop është një shërbim ndërkombëtar online i shpërndarjes së dërgesave i cili operon në...

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

General Registration Jan 2021
General Registration Jan 2021
Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar