Komuniteti

Faqja kryesore Komuniteti
Gjithë postimet e komunitetit
Kalendari EshopWedrop i Pritjes së Krishtlindjeve 2018
Kalendari EshopWedrop i Pritjes së Krishtlindjeve 2018

Ja tek po vjen sërish sezoni më i bukur i vitit! Ju mund t’ju kujtohen kohët kur ishit fëmijë dhe numëronit ditët në kalendarin tuaj personal të Krishtlindjeve, nga 1 deri në ditën magjike të 25 Dhjetorit! Derisa vinte dita e shumëpritur e 25 dhjetorit k

Muaji i të Premtes së Zezë të Vërtetë
Muaji i të Premtes së Zezë të Vërtetë

Do të nisë së shpejti!! Më 23 nëntor është E Premtja e Zezë 2018 dhe ne kemi filluar tashmë të përgatisim listat e blerjeve! Megjithatë, ky vit do të jetë paksa ndryshe… sepse ju do të keni akses ndaj Muajit të së Premtes së Zezë të Vërtetë! Ju mund

Uljet e Fshehta – Ofertat 2018
Uljet e Fshehta – Ofertat 2018

Gati, NISËN ULJET! SURPRIZË!! Jeni gati të blini nga gjithë markat tuaja të preferuara dhe të kurseni para? Këtë jua mundëson aksesi juaj i privilegjuar në uljet e fshehta 2018! Ekipi EshopWedrop ka gjetur për ju oferta të mrekullueshme supe

Eventi i Uljeve të Fshehta 2018!
Eventi i Uljeve të Fshehta 2018!

Doni të keni akses të fshehtë ndaj uljeve më të fundit të markave më të famshme? Tashmë, me një biletë FALAS për në Eventin e Uljeve të Fshehta, kjo është e mundur! Të premten më 26 tetor, nis Eventi i Uljeve të Fshehta 2018! Ekipi EshopWedr

Si të blini nga SHBA-ja
Si të blini nga SHBA-ja

Po përpiqeni të bëni një porosi online duke përdorur adresën tuaj postare EshopWedrop në Amerikë? Ne ju këshillojmë t’i hidhni një sy informacionit të mëposhtëm – ju duhet të ndiqni udhëzimet e mëposhtme për t’u siguruar që dorëzimi i pakos suaj të a

Ofertat shkollore
Ofertat shkollore

Po bëni përgatitjet për vitin e ri shkollor? Blerjet për vitin e ri shkollor mund të jenë stresuese dhe të kushtueshme. Por a e dini se po të blini veshje për fëmijë nga Mbretëria e Bashkuar nuk paguani fare TVSH? Mos u alarmoni ende! Ekipi i

Blini nga SHBA – Merrini pakot në Shqipëri
Blini nga SHBA – Merrini pakot në Shqipëri

Blini nga SHBA – Merrini pakot në Shqipëri Dyqanet online në SHBA ju ofrojnë artikujt më cilësorë për çmime shumë konkurruese. I vetmi problem është mungesa e mundësive të shpërndarjes dhe/ose kostot e larta të transportit për në Shqipëri… Por j

Blini nga Mbretëria e Bashkuar – Merrini pakot në Shqipëri
Blini nga Mbretëria e Bashkuar – Merrini pakot në Shqipëri

Blini nga Mbretëria e Bashkuar – Merrini pakot në Shqipëri Dyqanet online në Mbretërinë e Bashkuar ju ofrojnë artikujt më cilësorë për çmime shumë konkurruese. I vetmi problem është mungesa e mundësive të shpërndarjes dhe/ose kostot e larta të tran

Blini nga Italia – Merrini pakot në Shqipëri
Blini nga Italia – Merrini pakot në Shqipëri

Blini nga Italia – Merrini pakot në Shqipëri Dyqanet online në Itali ju ofrojnë artikujt më cilësorë për çmime shumë konkurruese. I vetmi problem është mungesa e mundësive të shpërndarjes dhe/ose kostot e larta të transportit në Shqipëri… Por jo

Pse të paguani më shumë kur mund ta merrni për më pak?
Pse të paguani më shumë kur mund ta merrni për më pak?

Uljet dhe promocionet, sa shumë që i duam! A nuk i doni edhe ju? Të gjeni pikërisht atë çka po kërkonit për të blerë është kënaqësi e paparë, por me kusht që edhe çmimi të jetë i shkëlqyer! Eh, është tamam fitim… ose siç i themi ne, një pazar i mir

Kapni ofertat e 2018-ës
Kapni ofertat e 2018-ës

Kapja e momenteve është e veçantë. Kujtimet mund të harrohen, por një koleksion me foto qëndron me ne përgjithmonë. Pse mos ta përkëdhelni veten këtë verë? Një kamera dixhitale fringo e re mund t’i ringjallë ato momente që mund të humben. Hapa

Na ndiqni:
Regjistrohuni për të rejat më të fundit
Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more
Pranoj
Nuk pranohet
advent calendar - translated
advent calendar - translated