Hyr
4.6

Çfarë është EshopWedrop?

EshopWedrop është një shërbim i zgjuar transporti që ju ndihmon në dorëzimin në Shqipëri të porosive tuaja online nga dyqanet në SHBA, Evropë apo Azi - dhe me kosto efektive!

Blini online markat tuaja të preferuara

Blini nga shitësit tuaj të preferuar në Europë (Britani të Madhe, Gjermani, Itali) SHBA dhe Azi (vjen së shpejti). Pa u shqetësuar nëse ata ofrojnë shërbimin e transportit për në Shqipëri ose jo, EshopWedrop i sjell blerjet tuaja te ju!

Shikoni marka të tjera
Shikoni marka të tjera

Kurseni në kostot e transportit ndërkombëtar

Lajmi që prisnit! Objektet tuaja postare kanë mbërritur në magazinën tonë EshopWedrop ku ekipi ynë do të organizojë transportin e tyre në Shqipëri.

Ju do të njoftoheni me e-mail pas arritjes së tyre të sigurt.

Zbulo më shumë

Opsionet e dërgimit në pikat e shpërndarjes dhe në adresë

Urime! Objeti juaj postar ka mbërritur në Shqipëri.

Ju tashmë mund të zgjidhni një mënyrë për dorëzimin. Zgjidhni dorëzimin në adresë ose tërheqjen në një nga pikat e shpërndarjes Albanian Courier në të gjithë Shqipërinë.

Këshillë për blerjet! Ju mund të zgjidhni opsionin e kursimit, si grupimin e dërgesave të shumëfishta në një porosi të vetme dhe të përfitoni ulje në koston e shpërndarjes.

Opsione të tjera shpërndarjeje

Mënyrat e shpërndarjes

  • Derë më derë (në adresë)
  • Tirana Flagship
  • Në pikat e shpërndarjes Albanian Courier

Adresa e Shpërndarjes

Rr. “ Dritan Hoxha”, Pallatet Hawai, Kulla II, Kati pare,

Nr 1025, Laprake, Tiranë

Hapur

E Hënë - E Premte

09:00 - 17:00

E Shtunë

09:00 - 12:00

Shikoni te gjitha menyrat e shperndarjes

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Ju lutemi prisni derisa ne të vërtetojmë kodin tuaj Postar