Hyr

Menyrat e shperndarjes

Eksploroni tregje te reja

 

Blini online markat tuaja të preferuara dhe gjeni produkte të ndryshme nga një shumëllojshmëri e madhe dyqanesh në Britani të Madhe, Itali, Gjermani, SHBA dhe së shpejti ne Azi.

Zgjeroni horizontet tuaja të blerjeve duke eksploruar tregje të reja sot dhe dorezoni pakot tuaja në Shqiperi me kosto të ulët.

Zbulo me shume
Një shërbim global brenda vendit

Zgjidh një vend në hartë dhe eksploroni mundësitë e pafundme të blerjeve online

Intineraret e dergesave

Vendet e origjines Ditet e nisjes Kohezgjatja e tranzitit*
 Britani e Madhe E Premte 5-6 dite
 Itali E Hene 5-6 dite
 SHBA E Premte 12-14 dite

Intineraret nderkombetare te shperndarjes

Si do të dëshironit të merrni pakon tuaj?

Pasi të keni marrë njoftimin me e-mail se objekti juaj postar ka mberritur ne Shqiperi, ju lutemi vizitoni llogarinë tuaj EshopWedrop dhe zgjidhni menyren e shperndarjes që është më e përshtatshme për ju.

 

Zgjidhni një nga opsionet e shpërndarjes në dispozicion

 • Adresa Shtepi/Pune
 • Pikat e terheqjes
 • EshopWedrop Flagship (terheqje ne magazine)

Menyrat e shperndarjes

 • Dere me dere
 • Terheqje ne pikat Albanian Courier ne rrethe
 • Tirana Flagship (terheqje ne magazine)
Llogarisni

Ju lutem vendosni të dhënat e pakos për të llogaritur çmimin e transportit. Për dërgesat nga USA aplikohet pesha volumetrike.

Tarifa e dorëzimit:00,00 ALL
Çmimet llogariten në bazë të listë çmimesh
Gjurmimi i dergeses

Gjurmoni lehtesisht dergesat tuaja

Thjesht shkruani numrin e objektit tuaj postar dhe kliko "Gjurmo". Sistemi do t'ju tregojë vendndodhjen aktuale të dergeses suaj. Për lehtësinë tuaj ju mund të përdorni të dyja: numrin origjinal të gjurmimit nga dërguesi ose ID-ja e objektit postar e cila është gjeneruar nga sistemi EshopWedrop.

Benefits of using EshopWedrop

Looking for a reason to start using EshopWedrop today?
We have 5 for you!

 • Cost Effective 
  International parcel delivery starts from just 1080 Lekë
 • Easy to Use 
  Less time delivering means more time enjoying your new items 
 • More Choices 
  Access to quality products and iconic brands at low prices
 • Track your Parcel
  Easily track the journey of your parcel
 • We speak your language 
  A global service supported with high quality and caring customer support

Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more

Please wait while we will validate your ZIP code