JU BLINI ONLINE NË EUROPË
NE JUA SJELLIM DËRGESAT NË SHQIPËRI
Zgjidhni një shtet në hartë dhe eksploroni mundësitë e blerjeve online
GJURMONI DËRGESËN TUAJ

Vendosni kodin e gjurmimit të dërgesës dhe klikoni “Gjurmo”. Sistemi do të tregojë vendndodhjen aktuale të objektit tuaj postar. Ju mund të vendosni kodin e gjurmimit ose ID tuaj personale të EshopWedrop.

Llogarisni

Ju lutem vendosni të dhënat e pakos për të llogaritur çmimin e transportit. Për dërgesat nga USA aplikohet pesha volumetrike.

Objekte postare

Shqipëri

Tarifa e dorëzimit: 00,00 ALL
Çmimet llogariten në bazë të listë çmimesh
Blini online
Në Angli, Itali dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Gruponi porositë në një dërgesë
Kurseni para në transport
Pakot ju dorëzohen në shtëpi
Ose mund t’i tërhiqni në njërën nga pikat e shpërndarjes.
30 vjet eksperiencë në logjistikë
Mbi 10,000 dërgesa ç'do muaj
Zyrat tona në 10 shtete të Europës
Shërbim klienti cilësor
Pse EshopWedrop?

Përfitoni nga ofertat: Në Mbretërinë e Bashkuar dhe Itali shpesh do të gjeni produkte më të lira dhe gjithashtu më shumë mundësi zgjedhjesh

Kurseni para: Ju mund të blini nga dyqane të ndryshme online dhe t’i gruponi porositë në një dërgesë të vetme, në mënyrë që të kurseni para në dërgimin e tyre.

Më shumë mundësi zgjedhjesh: Ju mund të blini nga çdo faqe online, pavarësisht nëse dërgon drejt vendit tuaj apo jo. Për këtë kujdesemi ne!

Cilësi më të lartë: Dyqanet online në Mbretërinë e Bashkuar dhe Itali, shpesh ofrojnë produkte me çmime më të lira dhe cilësi më të lartë.

 

Si funksionon EshopWedrop
Shiko më shumë
ARSYET PËR TË PËRDORUR
EshopWedrop
Efikasitet - Besueshmëri
Lexo më shumë
Vlerësimet e klientëve

Jam shume e kenaqur nga Eshopwedrop!Deri me tani e kam perdorur per disa pororosi qe kam blere nga UK, eshte fantastike te porosisesh dicka qe deshiron online dhe tet vije brenda 3...

Elda

Shërbim i mirë, i shpejtë dhe i sigurt. Për fat të keq, fotot që merren në magazinat në Mbretërinë e Bashkuar janë të një cilësie shumë të dobët. Mund të dallosh disi pakon, por jo...

Sergej

Jam një klient i rregullt i këtij shërbimi. Është mjaft i mirë dhe i lirë. Për fat të keq, ndonjëherë ndodhin vonesa në magazinat e Origjinës....

Giedrius
Të gjitha vlerësimet
Mënyra e shpërndarjes
  • Derë më derë.
  • Tërheqje në pikën e grumbullimit.
  • Tirana Flagship
Të gjitha mënyrat e pranimit
Komuniteti
Uljet e Janarit 2019
Uljet e Janarit 2019

A e dini se Uljet e Mëdha të Janarit kanë filluar tashmë në Europë dhe në SHBA? GAP, Sports Direct, ASOS, Debenhams, John Lewis dhe shumë marka të ...

Magjia e …Krishtlindjeve Britanike!
Magjia e …Krishtlindjeve Britanike!

Është sezoni i blerjeve… Koha e shkëlqyer për një udhëtim në Londër, një nga kryeqytetet më festive të botës! Në Londër do të gjeni gjithçka që ju...

PUSHIMET KOMBËTARE DHE PROGRAMI I DORËZIMEVE GJATË KRISHTLINDJEVE
PUSHIMET KOMBËTARE DHE PROGRAMI I DORËZIMEVE GJATË KRISHTLINDJEVE

I keni përfunduar blerjet e Krishtlindjeve? Nëse jo,...

Kalendari EshopWedrop i Pritjes së Krishtlindjeve 2018
Kalendari EshopWedrop i Pritjes së Krishtlindjeve 2018

Ja tek po vjen sërish sezoni më i bukur i vitit! Ju mu...

Muaji i të Premtes së Zezë të Vërtetë
Muaji i të Premtes së Zezë të Vërtetë

Do të nisë së shpejti!! Më 23 nëntor është E Premtja e ...

Të gjithë artikujt
Na ndiqni:
Regjistrohuni për të rejat më të fundit
Duke përdorur faqen e internetit të Eshopwedrop ju pranoni përdorimin e cookies siç përshkruhet në politikën tonë të cookie-t. Read more
Pranoj
Nuk pranohet